Новые Советы

2775

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2587

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6138

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2940

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Прихожая Колір прихожої і її розміри

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Колір прихожої і її розміри

Прихожа є «перевалочним» місцем між зовнішнім миром і житловими приміщеннями квартири. Із цієї причини прихожа повинна залучати до себе увага, щоб гості, що заходять сюди, бажали ввійти у ваш будинок

Колір прихожої в багато відіграє роль у цій справі. Від того, наскільки притягальної й гармонічної вона буде виглядати з боку, настільки позитивним буде загальне враження ваших гостей.  

Недоліком прихожої є її невеликі розміри. Продумуючи до всіх деталей майбутній інтер'єр, доводиться піклуватися про те, щоб у кінцевому результаті прихожа не перетворилася в невелику темну «кладовочку», у яку  і самими заходити не захочеться.  

Відчуття великого простору може подарувати білий колір. Вибираючи його для прихожої як основний колір шпалер, ви багато в чому виграєте. Білосніжна поверхня стін буде відбивати світло, що виходить від приладів, тим самим розширюючи границі простору.  

У такій прихожій можна поставити меблі чорного кольору й відтворити популярний нині чорно-білий інтер'єр. А якщо доповнити білий колір стін чорно-білими фотографіями, ви можете претендувати на звання самого стильного інтер'єра прихожій.   

Аматора класики воліють дотримуватися певний канонів даного стилю. Тому прихожа кольору венге стане відмінним варіантом колірного рішення вашій прихожій.  

Дизайн прихожої може дозволити хазяям будинку експериментувати зі стилем у даному приміщенні. Колір в інтер'єрі прихожої може не відповідати всьому колірному рішенню квартири й навіть контрастувати з ним — це право кожного. Але вирішуючи для себе яким кольором пофарбувати приходжу, не вийдіть за грані розумного

Маючи можливість експериментувати й створити в прихожій самий сміливий і незвичайний стиль, ви ризикуєте домогтися прямо протилежного ефекту: замість того, щоб залучити до себе увага, прихожа просто буде походити на одну суцільну безглуздість.  

Прихожа не тільки є візитною карткою будинку, але також уважається самою забруднювати ся комнатой, що, у всій квартирі. Саме сюди з вулиці ми приносимо пил і бруд. При виборі кольору стін у прихожій необхідно враховувати даний факт. Менш помітні забруднення в прихожій будуть на шпалерах темних квітів.  

Але з іншого боку, шпалери темного кольору зменшать візуально прихожу, а прихожі в неї люди будуть почувати себе незатишно через достаток темряви.  Тому як основний відтінок прихожій можна використовувати світлі життєрадісні або ж класичні відтінки, а от область біля самих дверей краще обробити матеріалами, здатними протистояти пилу й бруду. Як варіант можна запропонувати використовувати вінілові шпалери, що миються, або ж темну керамічну плитку. 

Будет Вам Полезно
Прихожая во многих типовых квартирах представляет собой темное, мрачное и чаще всег
Неможливо уявити собі інтер'єр прихожей без присутності в ній дзеркала. Прихожая осо
Нередко ремонт и обустройство прихожей уходит на второй план, а то и вовсе считается
Затевая ремонт в прихожей, необходимо продумать не только дизайн стен и потолка, а т