Новые Советы

2769

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2583

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6128

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2936

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Прихожая ДСП у прихожій

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


ДСП у прихожій

Вирішивши поміняти обстановку в прихожій, багато хто з вас коштують перед нелегким вибором. Мова йде, насамперед, про матеріал, з якого ви б хотіли замовити меблі для прихожої. Століттями дерев'яні меблі були еталоном якості й міцності, але достаток сучасних матеріалів для виготовлення меблів і обмежені фінансові можливості змушують звернути увагу на більше дешеві меблі, приміром, на меблі для прихожої із ДСП.  

Усе, що хоч якось пов'язане із природою і є її частиною, уважається для нас найкращим і безпечним. Із цієї причини меблі для прихожої з масиву дерева здається нам самим безпечним і екологічно чистим варіантом для своєї квартири. А от штучні матеріали, приміром, ДСП уважаємо ми небезпечними

Прихожа меблі із ДСП обійдеться, безумовно, набагато дешевше, ніж меблі того ж розміру й обсягу, але з масиву дерева. Багато хто витрачають божевільні гроші на дерев'яні меблі, думаючи, що в такий спосіб захищають своїх домочадців від небезпечних речовин. Але в дійсності шафа в прихожій із ДСП може бути набагато безпечніше шафи в прихожій з дерева.  

Чому ж прихожа меблі із ДСП уважається небезпечної для людини? Загальноприйнята думка полягає в тім, що плити ДСП містять у собі більшу дозу шкідливого для здоров'я формальдегіду. Можливо, так справа обстояло раніше, але сучасні технології створення шаф для прихожої й інших кімнат із ДСП допомагають значною мірою знизити зміст формальдегіду.  

Меблі для прихожої із ДСП містить формальдегід, але його рівень цілком відповідає припустимій концентрації, тобто ніякої небезпеки для здоров'я прихожа меблі із ДСП не несе. Найсучасніші технології виробництва плит ДСП дозволяють взагалі звести до мінімуму показник змісту формальдегіду в меблях.  

Але навіть меблі з натурального дерева може виявитися «бомбою вповільненої дії». Купуючи дорогі меблі з масиву дерева, ви не можете бути впевнені в тім, що привезена для її виготовлення деревина виростала в екологічно чистому районі. Приміром, деревина із забруднених районів може виділяти шкідливі речовини, але ви навіть знати від цьому не будете, думаючи, що повністю убезпечили себе. 

Будет Вам Полезно
Оформление интерьера собственными руками – процесс поистине увлекательный и даже
Занимаясь украшением, легко посвятить большую часть времени оформлению, сосредотач
Когда возникает необходимость провести ремонт в прихожей, магазины строительных ма
Із прихожей починається знайомство з усією квартирою. Від того, наскільки гармонійн