Новые Советы

2775

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2587

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6139

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2940

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Прихожая Сполучення дерев'яних деталей прихожей

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Сполучення дерев'яних деталей прихожей

Існує ряд правил сполучення й гармонії квітів, відтінків і матеріалів, використовуваних у дизайні. Найпоширенішим оздоблювальним матеріалом в інтер'єрі квартир і будинків є дерево. Саме тому багато дизайнерів витрачають не мало зусиль на те, щоб погодити дерев'яні деталі інтер'єра з іншими фактурами, квітами й матеріалами. Що стосується вибору, де ми будемо проводити аналіз сполучення дерева й інших фактур, то треба починати з того місця, де й починається дизайн інтер'єра - це, звичайно ж, прихожая.

Якщо при вході в будинок або квартиру, ви вибрали підлогу з дерева, урахуйте, що стіни при цьому повинні бути на порядок світліше, а підвісна стеля мати відтінок ще вище. І тоді у вашій прихожей  буде просторо, повітряне  і легко.

У тому випадку, якщо ваша прихожая настільки велика, що в ній є навіть вікно (наприклад, у заміському котеджі), а уздовж стін красуються строгі силуети дерев'яного гарнітура, у який входить шафа, стільці, банкетка в сукупності з дерев'яною стелею, підлогою й стінами, щоб додати обстановці врочистості й святковості дизайнери розробили концепцію покриття фарбою або емаллю кольору слоновой кістки рам вікон з обох сторін

Якщо у вашім будинку потовк прихожей являє собою несучі виступаючі балки, принципово не зашиті під який-небудь оздоблювальний матеріал, те самі балки покриваються більше світлим або більше темним відтінком червоного або мореного дерева. У гармонічне сполучення вливаються також окрашені в той же тон плінтуса, лиштви дверей, поруччя сходів і обрамлення дзеркал.   

Особлива увага варто приділити сполученню різних фактур: дерева й металу й дерева з текстилем. Їхній яскравий контраст прекрасно доповнює один одного. Наприклад задумайтеся, як граціозно на тлі дерев'яної стелі будуть звисати бронзові завитки підвісної люстри;  на підлозі з дуба, покритого ласий, блискати напольная ваза з металу; на золотавій стіні кидати відблиски свічі, обрамлені в мідні свічники. І навіть дзеркало в металевій оправі внесе свій шарм і красу дерев'яному інтер'єру прихожей.

На тлі холодного металу душевнось і тепло дерева буде проявлятися особливо емоційно.

Що стосується сполучення текстилю й дерева, то для вікон прихожей у будинку, дизайнери інтер'єрів радять більше прибігати до використання різного типу портьєр або грубого льна з малюнком рослинного змісту

Оббивка невеликого диванчика в прихожей і декоративні наволочки для подушок у дерев'яному інтер'єрі повинні бути смугастими або в клітинку.  

Через те, що дерев'яний інтер'єр прихожей має на увазі простоту й екологичность у кожній деталі, те не зайвим буде й розміщення на газетному столику або тумбочці ажурної скатертини за принципом техніки "макраме" (плетені вузли мотузок). Макраме також може добірно прикрашати полоточную лампу або спинки стільців.  

Якщо ми зупинимося на прикрасі в прихожей лампи, те своїми руками  скляному абажуру  можна додати добірності й краси за допомогою різнобарвної плетеної бахроми з мотузок, ниток бісеру й кісок. Лампа заграє по-новому, а інтер'єр прихожей стане більше таємничим і неповторним

Надзвичайної гармонії досягають також дерев'яна обробка прихожей і плетені меблі. Зокрема це стосується плетеного крісла, скляного стола з бамбуковою основою й напольного шухлядки для журналів і газет зі спресованої соломи, покритої лаком

Будет Вам Полезно
Про що може мріяти будь-який модник або модниця? Звичайно ж, про гарний і стильний гар
Прихожая является самым «грязным» помещением. Причина этого в том, что именно з
Прихожая для нас является тем местом, откуда начинается вся квартира, и даже, когда го
Може здатися, що вибір підходящої ручки для дверей, справа досить простої. Але наспра