Новые Советы

2764

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2581

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6125

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2934

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Прихожая Ремонт стін прихожей

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Ремонт стін прихожей

Прихожая в буквальному значенні є «прохідним місцем» квартири. З неї починає формуватися подання про саму квартиру. Переробити незатишну й тісну прихожую хочеться всім. Як правило, ремонт у прихожей починається з ремонту стін.  

Ремонт стін прихожей починають насамперед з підбора оздоблювальних матеріалів, якими й будуть оброблені стіни. Розміри прихожих найчастіше не задовольняють хазяїв квартири, тому доводиться йти на різні хитрування, щоб оформлення стін допомогло зрительно розширити площа приміщення.  

Отже, що ж не радять використовувати для обробки стін прихожей дизайнери? По-перше, варто відмовитися від використання темних фарб і інших оздоблювальних матеріалів. Похмурі й занадто глибокі відтінки в загальному створять враження маленького приміщення. По-друге, звужують границі прихожей і шпалери із дрібним малюнком. По-третє, обробка стін дерев'яними панелями також не кращий варіант для маленької прихожей.

Оформити стіни в прихожей краще у світлих тонах. На фото стін у прихожей можна побачити, наскільки перетворює простір, стаючи більше об'ємним і просторим. Але важливо, щоб стіни в прихожей, стеля й підлога на зливалися в один простір. Потовк може бути на один-два тонів світліше стін, а от підлога, навпаки, повинен бути темним. Справа в тому, що занадто світла поверхня підлоги створює враження відсутності опори під ногами.  

Які ж матеріали можна використовувати для обробки стін у прихожей? Насамперед вибір повинен упасти на матеріали з поверхнями, що миються. Декоративною керамічною плиткою або ж вініловими шпалерами можна оформити стіни в прихожей. Здешевити ремонт стін у прихожей можна, якщо обробити її панелями ПВХ. Вони міцні й імітують самі різні фактури матеріалів

Ремонт стін у прихожей починають із того, що повністю знімають із поверхні стін старі оздоблювальні матеріали. Причому видалити їх необхідно до самої підстави стіни — це необхідно для того, щоб обробка стін у прихожей була максимально ідеальною.  

Коли поверхня стіни очищена, переходять до наступного етапу робіт, що полягає в шліфуванні поверхні стіни й нанесенні на неї шару шпаклівки. Ретельна підготовка стіни перед використанням оздоблювальних матеріалів дуже важлива. На таку поверхню добре лягає клей і фарба. У кінцевому результаті стіни стають ідеально рівними без вад. 

Будет Вам Полезно
Проблема всіх прихожих і коридорів — відсутність природного висвітлення. Невелик
Прихожая является своеобразным преддверием всего жилого помещения квартиры и дома.
Как правило, верхнюю одежду мы всегда оставляем при входе в дом, размещая ее на вешал
Ремонт у будинку завжди супроводжується болісним вибором між тими або іншими видами