Новые Советы

2774

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2586

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6136

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2938

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Прихожая Африканський стиль прихожей

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Африканський стиль прихожей

Аматори екзотики вже давно оцінили всі принадності африканського стилю для створення неповторних і унікальних інтер'єрів квартир. Перше, що повинне вражати, у гарному змісті слова, — це прихожая. Із цієї причини часто саме на африканський стиль падає вибір, коли справа доходить до оформлення в тім або іншому стилі першої кімнати в будинку.  

При стилістичному оформленні прихожей варто враховувати той фактор, що неможливо в кожній з кімнат квартири відтворити діаметрально протилежні один одному стилі. Якщо ви вирішили створити прихожую в африканському стилі, знайти своє відбиття він повинен і в інших приміщеннях у будинку.  

Отже, що ж буде становити основу африканського стилю? Насамперед визначається африканський стиль у прихожей наявністю традиційних натуральних відтінків африканського континенту. Мова йде про такі квіти як теракотовий, палевий, охра, апельсинове, яскраво-жовтий, пряжене молоко, багряний.  

Причому використання даних відтінків підкоряється певному правилу. Стіни, будучи тлом всієї прихожей, можуть бути виконані з використанням приглушених природних відтінків, а от предмети декору й текстиль відрізняються вибухом фарб і  соковитістю. Саме завдяки такому незвичайному контрасту й створюється відчуття екзотики в прихожей.  

Декоруючи стіни й меблі в прихожей в африканському стилі, варто використовувати ще одну особливість даного напрямку. Мова йде об достаток шкір тварин Африки. І якщо ви не можете дістати справжній екземпляр, приміром, шкіри зебри або тигра, можна замінити її на штучну або ж взагалі просто прикрасити меблі, симитировав на ній розцвічення шкіри екзотичної тварини Африки.  

Популярність тваринної тематики можна продовжити в прихожей в африканському стилі, використовуючи подушки з наволочками, що імітують шкіру тигра або зебри. Плед, виконаний у такому стилі також послужить додатковим аксесуаром для африканської прихожей.

Крім розташування на підлозі або стінах шкір тварин, прикрасою прихожей в африканському стилі можуть стать і інші традиційні елементи декору. Африканські маски будуть тільки підкреслювати незвичайне оформлення прихожей для нашої країни.  

Будинку в Африці прийнято прикрашати виробами зі слоновой кістки або дорогих порід дерева. Різного розміру статуетки будуть оригінальною прикрасою при вході в будинок. А картини в африканському стилі, виконані в простому стилі, завершать образ прихожей.  
 
 

Будет Вам Полезно
Не позволяйте беспорядку царить в вашей прихожей, сохраняйте пространство комнаты о
Первым делом, заходя в дом, мы попадаем в прихожую. Внешний вид ее во многом определяе
Без дзеркал взагалі неможливо обійтися й уявити собі своє життя. У кожній кімнаті буд
Когда возникает необходимость провести ремонт в прихожей, магазины строительных ма