Новые Советы

2774

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2586

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6136

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2938

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Прихожая Пуфик для прихожей своїми руками

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Пуфик для прихожей своїми руками

Як приємно прийти із прогулянки й поринути в теплоту затишку рідного будинку, сівши на м'який пуфик у прихожей. Пуфики в прихожей нерідко виконують роль елемента декору, контрастної плями, але якої би форми й кольору не був пуфик у прихожей, його функціональність неможливо переоцінити.  

Купити пуфик у прихожую можна в будь-якому магазині меблів. Пуфики призначені не тільки для розміщення їх у прихожей. Часто їх використовують для вітальні, спальні, а часом і для кухні. Ті, хто люблять різні незвичайні й ексклюзивні речі, воліють не скупитися на покупку нових предметів.  

Хочете додати своєї прихожей оригінальності, а заодно виявити творчий початок? Спробуйте зробити пуфик для прихожей своїми руками. Виготовлення пуфиків своїми руками — справа дуже приємно й, головне, наприкінці роботи ви одержите оригінальний і унікальний у своєму роді елемент декору.  

Із чого ж можна зробити пуфик для прихожей своїм руками? Так практично із усього! Головне мати для даної роботи підручний матеріал і небагато фантазії.  

Хочете зробити своїми руками пуфик-крісло? Тоді додержуйтеся наших рекомендацій. Для виготовлення пуфика-мішка, так інакше називають пуфик-крісло, вам знадобиться міцна матерія, наповнювач у вигляді гранул з пенополистирола, повсть, нитки й голки.  

З повсті виріжте підставу для пуфика-мішка. Тому що такого роду пуфик являє собою предмет округлої форми, те й днище його краще зробити круглим. Із щільної тканини зшийте конусоподібної форми «пакет». Можна полегшити завдання, якщо як основу для пуфика ви будете використовувати стару містку сумку або ж светр.  

Якщо ви використовуєте светр, виверніть рукави й зашийте їх усередину майбутнього пуфика-мішка. До підстави светра пришийте повстяну підставу.  

У першому й у другому випадку основи для пуфика необхідно заповнити гранулами з пенополистирола. Але перед тим, як їх помістити усередину пуфика, варто зшити пакет для гранул. Візьміть будь-яку  тканина й виріжте з її прямокутник такого розміру, щоб у складеному стані він був ледве менше розміру самого мішка. Після зшийте його по краях і вставте в майбутній пуфик-крісло.  

Коли й основа для пуфика й мішок для гранул будуть готові, тільки тоді можете засипати усередину виробу гранули й зашити мішок. Якщо ви використовували для пуфика светр, то на цьому робота закінчена.  

Якщо ж ви шили пуфик із тканини, необхідно зашити верхню частину виробу.  

Будет Вам Полезно
Как приятно придти с прогулки и погрузиться в теплоту уюта родного дома, сев на мягки
Якщо ви аматор почитати пресу, у тому числі різні журнали й газети, те швидше за все в
Вертатися завжди хочеться в теплий і затишний простір власного будинку. Якщо вам зда
Необхідність в установці дверного дзвінка обговорювати безглуздо. Незручно, що коли