Новые Советы

2775

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2587

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6139

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2940

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Прихожая Підставки для капелюхів

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Підставки для капелюхів

Правильне зберігання головних уборів, зокрема капелюхів, є гарантом схоронності їхнього бездоганного виду й краси. Де зберігати капелюхи та інші головні убори в прихожей, можливо, на полках і в окремих ящиках? Але всі набагато простіше, якщо згадати про те, що існують спеціальні підставки для капелюхів.  

До речі сказати, підставки для капелюхів останнього покоління сильно відрізняються від своїх попередників і мова тут іде не про якісь нові доробки, що дозволяють зберегти улюблений капелюшок в ідеальному стані. Ключовим і головним моментом тут стає новий поліпшений дизайн підставок — тепер вони можуть із повним правом бути оригінальними аксесуарами прихожей зі своєю особливою стилістикою.  

Стенд для капелюхів від Heals розроблений Джонни Еггом. Яскравий дизайн і не менш яскравий синій колір підставки вкупі створюють стильне й зручне розміщення для абсолютно будь-яких головних уборів, включаючи капелюха.  

Підставка для капелюхів від Dwell зовні нагадує форму стовбура дерева із численними гілками. Сріблиста основа підставки кріпиться безпосередньо до стіни. До речі, дана конструкція може бути використана й для розміщення тут верхнього одягу

Лаконічний дизайн підставки для капелюхів від Homebase дає можливість розмістити конструкцію в абсолютно будь-якому інтер'єрі прихожей, не акцентуючи уваги на якімсь певному стилі. Проста дерев'яна конструкція підставки так підкреслює видиму легкість зберігання предметів одягу на ній.  
Чисті й рівні лінії підставки для капелюхів від Ikea створюють простої й без присутності який би те не було суєти доповнення у вигляді такого стильного дизайну конструкції. Тут же можна розміщати й верхній одяг на окремі гаках

Високий і витончений стенд для капелюхів від Furniture123 завдяки своєму чудовому дизайну додає характер до традиційної обстановки прихожей у стилі кантрі. Дерев'яні деталі як ніщо інше підкреслює природність обраного стилю. Додаткові ніші внизу конструкції можна використовувати для зберігання парасолів.  

Додайте сплеск кольору у вашу прихожую, використовуючи підставку для капелюхів від Holding Company. Витончена модель підставки доповнена ще й окремим відсіком для зберігання парасолів. 

Будет Вам Полезно
Большинство людей, планируя ремонт и обустройство своей квартиры, очень мало вниман
Прихожая на загальному тлі всієї квартири грає одну із самих головних ролей. Саме із
 У одних людей прихожая просторная, по-праву претендующее на гордое звание «виз
Обувь в прихожих хранится у всех по разному. Кто-то предпочитает выставлять ее на пок