Новые Советы

2772

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6133

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2937

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Прихожая Дизайнерські меблі для прихожей

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Дизайнерські меблі для прихожей

Нерідко, перебуваючи перед складним вибором, вирішуючи, яку саме меблі зволіти для облаштованості прихожей, нам доводиться вибирати між функціональністю й гарним дизайном. Як правило, всі меблі в магазинах являють собою приблизно однакові за формою й задумом моделі. Для тих же, хто віддає перевагу оригінальним ідеям, ми пропонуємо познайомитися з новинками дизайнерських меблів для прихожей.  

Вигнутий модульний набір меблів для прихожей Елли від дизайнера Дженис Елленберг зовсім відрізняється від інших варіантів виконання меблів для холів і коридорів. Основна відмінність у тім, що всі форми моделі виділяються незвичайною об'ємністю. До речі, Дженис Елленберг відомий у широких колах дизайнер, що щораз вражає оригінальними задумами, втілюючи свої ідеї меблевої майстерності, створюючи гарнітури для різних кімнат.  

Меблевий гарнітур Елли виготовлений з фанери, але що ще примітно, вона є модульною. Тобто всі елементи можуть компонуватися між собою в різних комбінаціях залежно від бажань хазяїв будинку. Комплект оснащений ослоном, стійкою для взуття, полками й гачками для ключів і головних уборів.  

Нестандартне рішення оформлення полки запропонував дизайнер Мартін Галлахер. Полиця складається з декількох шарів гнутої фанери. При цьому тільки внутрішня частина її покрита фарбою, але не звичайної, а тієї, котра змінює свій колір залежно від висвітлення. Така модель полиці стане чудовим рішенням для оформлення інтер'єра прихожей. Вона буде чудовим місцем для зберігання дрібних предметів, приміром, ключів, окулярів або мобільного телефону.  

Колекція меблів Марія-Антуанетта компанії Casamania складається з тих елементів: тумбочки, шафи з декількома поличками й настінним дзеркалом. Меблі мають натхненний французький дизайн інтер'єр вісімнадцятого століття, адаптований до сучасного життя.  

Дерев'яні моделі відрізняються варіантом колірного виконання. Це може бути кристально білий або ж темний волоський горіх. Звичайно, даний комплект меблів не був би настільки прекрасним, якби його елементи були представлені у відмінній від овальній формі. 

Будет Вам Полезно
Скільки сил і часу йде на те, щоб перетворити прихожую в гідне приміщення, по якому б г
Без дзеркал взагалі неможливо обійтися й уявити собі своє життя. У кожній кімнаті буд
Самый обычный и лаконичный шкаф преображается буквально на глазах, если установить в
Потолок – неотъемлемый элемент интерьера. В наше время, когда разнообразие вариан