Новые Советы

2772

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6133

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2937

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Прихожая Ключниця своїми руками

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Ключниця своїми руками

Що найчастіше губиться в прихожей? Звичайно ж, ключі! Як часто буває так, що перед самим виходом з будинку ваші ключі таємничим образом зникають? Щоб такого не траплялося, і ваші ключі завжди перебували в одному місці, і була придумана ключниця. Ми ж пропонуємо вам змайструвати ключницю своїми руками.  

Ключниця є досить зручним і стильним аксесуаром, що обов'язково стане прикрасою вашої прихожей. Настінна ключниця, так ще й зроблена своїми руками, буде для вас справжньою паличкою виручалочкой.  

Зробити настінну дерев'яну ключницю своїми руками взагалі не так вуж і складно, як може здатися на перший погляд. Для її виготовлення вам знадобиться невеликого розміру дерев'яна дощечка або ж шматок ДСП. Але мало просто прикріпити дерев'яну поверхню до стіни - ми ж хочемо, що ключниця була оригінальної й гарною.  

Декорувати дерев'яну ключницю можна й своїми руками. Напевно у вас у будинку є гарні багатошарові серветки, які ви бережете для гостей. Візьміть одну з них і прикрасьте нею дерев'яну ключницю.  

Для початку в допомогою пензлика й води «прикріпите» серветку до поверхні, при цьому стежите за тим, щоб на серветці не було міхурів і складок. Коли дана частина роботи буде виконана, дайте серветці висохнути. Після нанесіть поверх її пари шарів лаку. Коли лак висохне, можна просвердлити на ній кілька отворів для декоративних гачків, а також отвір для кріплення ключниці до стіни.  

А як зробити ключницю своїм  руками, використовуючи підручні матеріали, при цьому не маючи особливих навичок? Якщо у вас є містка, гарна й міцна коробка із кришкою, що відкривається, то її можна використовувати за основу декоративної ключниці. Спочатку подумайте над тим, як можна неї прикрасити. Важливо, щоб ключниця, зроблена своїми руками, уписувалася в інтер'єр прихожей.  

Коли ви підібрали колір та інші декоративні елементи для прикраси ключниці, приступайте до внутрішнього змісту ключниці. Усередині в поверхні коробки приклейте кілька гачків, а дверцята або кришку коробки прикрасьте легкою маленькою ручкою

Будет Вам Полезно
Без зеркал вообще невозможно обойтись и представить себе свою жизнь. В каждой комнат
Оформлення інтер'єра власними руками – процес воістину захоплюючий і навіть захоп
Проектируя в загородном доме или коттедже лестницу, многие архитекторы озабочены э
Перше приміщення, у яке ми входимо, щоб потрапити у квартиру, є прихожая. На жаль, недо