Новые Советы

2766

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2582

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6127

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2935

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Прихожая Газетница своїми руками

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Газетница своїми руками

Першою справою, заходячи в будинок, ми попадаємо в прихожую. Зовнішній вигляд її багато в чому визначається бажанням хазяїв продемонструвати свій смак. Звичайно, прихожая повинна мати привабливий вигляд, чимсь чіпляти й зацікавлювати. Різні дріб'язки й аксесуари, зроблені своїми руками, тільки додають оригінальності

Предмети меблів у прихожей несуть саму різну роль. Одні з них грають чисто функціональну роль, допомагаючи організувати простір, сховавши за своїми фасадами предмети побуту й одяг. Інші ж меблі грають тільки декоративну роль, привертаючи увагу й служачи прикрасою прихожей.  

Столики або тумби в прихожей нерідко крім зберігання взуття, ключів і сумок стають місцем складування листів, газет і журналів. Щоб поштові «аксесуари» мали своє місце, а загальний стиль прихожей мав упорядкованість, можна виготовити газетницу своїми руками.   

У минулих статтях ми розповідали вам про те, як створити своїми руками для прихожей різні корисні штучки. Розмова йшла саморобних ключниць, вішалок для одягу й навіть меблів. Сьогодні ми продовжимо тему саморобних предметів, які можуть прикрасити й зробити оригінальним інтер'єр прихожей.  

Отже, як же зробити газетницу? Даний предмет у прихожей може бути як досить компактним і розташовуватися на стіні або ж невеликий дивані, так і займати окреме місце тут. Розповімо про модель газетници, яку можна розмістити практично на будь-якій поверхні.  

Для створення газетници вам знадобиться шматок щільної тканини. Розмір її прямо залежить від розміру майбутньої газетници. Сторони прямокутного шматка тканини необхідно обов'язково підшити. Коли дана робота буде виконана, складете тканину навпіл. До верхньої частини газетници необхідно пришити заздалегідь приготовлені петлі із тканини. У них будуть просмикнуті круглі дерев'яні палички.  

На сторону газетници, що буде у вас лицьовий, нашийте кілька кишень із контрастної тканини. Візьміть щільні нитки й прикріпите їх до паличок. Використовуючи нитки, ви зможете повісити газетницу на стіну або ж на будь-яку іншу поверхню. Кореспонденція буде зберігатися усередині газетници, у кишенях можна розмістити невелику записну книжку й ручку, які завжди знадобляться вам біля телефону. 

Будет Вам Полезно
Красота наружных ковриков радует не только вас, но и поражает своим изяществом прихо
Неможливо уявити собі інтер'єр прихожей без присутності в ній дзеркала. Прихожая осо
В большинстве квартир обычных жилых домов прихожие небольшие и неудобно спланирова
Напольное покрытие в прихожей должно быть более прочным и износостойким, по сравнен