Новые Советы

2717

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2546

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6034

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2900

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Прихожая Консоль для прихожей

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Консоль для прихожей

Споконвічно консоль несла тільки декоративну функцію — на ній часто розташовували дорогі й унікальні речі, приміром, древні вази, безцінні годинники. Відмітною рисою консолей минулого була незвичайна й дорога інкрустація, за допомогою якої хазяї вдома робили свій інтер'єр більше багатим і оригінальним. У сьогодення ж час консоль перекочувала й в інші кімнати. Тепер консоль займає своє почесне місце не тільки в спальнях і вітальнях, але й вприхожих.

Консоль у прихожей необхідний і завжди затребуваний предмет меблів. Консоль виконує роль столика, на якому тимчасово розташовуються предмети, приміром, принесені журнали, газети, ключі від квартири. Але консоль у прихожей може виконувати й декоративну роль. Так на стільницю консолі можна встановити гарну вазу або статуетку, що буде диктувати й створювати особливий стиль і настрій всієї прихожей.  

Створюючи інтер'єр прихожей з використанням консолі, варто дотримуватися того стилю, у якому виконані меблі. Так виробники меблів для полегшення даного завдання нерідко випускають відразу кілька елементів меблів: консоль, дзеркало й вішалку. Дані меблеві елементи виконані в одному стилі й прикрашені однаково, що тільки зіграє на руку педантичним хазяям квартири, які прагнуть досягти гармонії у всім

Вибираючи консоль для прихожей, ви можете зштовхнутися в декількома її різновидами, кожна з яких прекрасна й унікальна сама по собі. Одним з видів консолі для прихожей є пристенная консоль. Вона представлена у вигляді вузької стільниці, що має опору у вигляді двох або трьох ніжок.  

Тільки от устояти на своїй опорі пристенная стільниця в прихожей на зможе — ніжки несуть чисто декоративну функцію. Кріпиться така консоль до стіни, а тому що позаду вона має ідеально рівну основу, те й стикування зі стіною відбуваються в щільну.  

Залежно від розміром приміщення й бажань самих хазяїв, можна замість звичайної пристенной консолі вибрати кутову, котра має аналогічний спосіб кріплення. Кутова консоль вдало впише в будь-який прихожую, навіть саму маленьку за рахунок економічного використання простору.  

Консольні стелажі кріпляться до стіни й зовні являють собою навісні полки. Тільки відрізняє їх від звичайних полиць добірність прикраси стільниці. Для виготовлення консольних стелажів, як і інших консолей, використовується бронза, МДФ, різні породи дерева.  

Ще один вид консолей для прихожей представлений у вигляді окремо вартих моделей, що не вимагають спеціального кріплення. По зовнішньому вигляді вони найчастіше нагадують дуже вузький стіл. Нерідко під стільницею розташовані додаткові полки, які роблять консоль незамінної для зберігання різних дріб'язків. 

Будет Вам Полезно
Делая ремонт в квартире, мы чаще всего уделяем больше сил и внимания на создание непо
Проблемой всех малогабаритных квартир является наличие маленьких прихожих. Мини раз
Оформлення інтер'єра власними руками – процес воістину захоплюючий і навіть захоп
Як уже не раз говорилося раніше, першою кімнатою, що впадає в око й характеризує зага