Новые Советы

2773

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6133

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2937

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Прихожая Пари слів про декор: маленька прихожая

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Пари слів про декор: маленька прихожая

Затишну й домашню атмосферу, як правило, легше всього створити саме в невеликих приміщеннях. Звичайно, у такій роботі доводиться враховувати багато чого лише для того, щоб бажання створити милий інтер'єр не стало причиною захламления в кімнаті. Щоб уберегти вас від можливих проблем, з якими зіштовхуються багато хто при облаштованості обмеженого простору прихожей, пропонуємо вам кілька корисних рад.  

Прийнято вважати, що в приватних будинках розміри прихожих у значно мері відрізняються від міських квартир. Але навіть тут хазяї зіштовхуються з подібною проблемою. Як же її вирішити? Якщо під сходами є додатковий простір, його необхідно використовувати. Дана область може перетворитися в прекрасний куточок для читання. Прикрасьте стіни за допомогою трафаретного розпису, поставте тут стілець і розташуєте світильник. Після таких нескладних переробок у вас з'явиться затишне місце, де ви зможете зануритися в мир книг.  

Другий варіант використання простору під сходами зводить до того, щоб організувати тут імпровізований склад для речей. Поставте під сходами акуратний сосновий комод з безліччю шухлядок, закріпите на стіні вішалку для верхнього одягу й головних уборів. Невеликий дерев'яний ящик на підлозі, пофарбована в будь-який колір, що підходить інтер'єру кімнати, може стати чудовою лавочкою, а покладені на нього подушки тільки підсилять відчуття комфорту й домашнього комфорту.  

Обіграти інтер'єр прихожей так, щоб навіть місце зберігання взуття або одяги випромінювало затишок і комфорт — вам здається це неможливим? Але насправді, втілити дане бажання в реальність досить просто. Ніхто з гостей, що прийшли, не догадається про те, що м'який диванчик тут усього лише муляж, що приховує весь мотлох, що зберігається вприхожей.

Напевно у вас є подібного роду ящик, що зберігає взуття й парасолі. Можна зробити з нього гарне місце для перевзування. Більші подушки на його поверхні будуть відігравати роль м'якої оббивки. Щоб створити остаточний образ затишного куточка, можна додатково прикрасити диванчик декоративними подушками

За матеріалами сайту: - housetohome-

Будет Вам Полезно
Прихожая може бути функціональною частиною будинку, що стає особливим місцем, що вед
Не позволяйте беспорядку царить в вашей прихожей, сохраняйте пространство комнаты о
Как часто возникают проблемы с нехваткой места для хранения небольших предметов, зн
Красота наружных ковриков радует не только вас, но и поражает своим изяществом прихо