Новые Советы

2764

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2581

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6125

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2934

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Прихожая Плиткова підлога в прихожей

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Плиткова підлога в прихожей

Напольное покриття в прихожей повинне бути більше міцним і зносостійким, у порівнянні з іншими приміщеннями в будинку. Найчастіше для прихожей використовують напольную плитку. Саме даний матеріал відповідає всім вимогам, які пред'являються напольному покриттю в прихожей.  

Так чому ж плитка є фаворитом при виборі напольного покриття для прихожей? Все легко з'ясовно. Приходячи з вулиці у квартиру, ми несемо на підошвах взуття багато бруду й пилу, які містять абразивні речовини. Постійний їхній вплив приводить до стирання, приміром, ламината або лінолеуму, які є також улюбленими напольними покриттями для квартир.  

Хоча міцність ламината залежить від класу виробу й самий міцний ламинат здатний витримати постійні тертя й навантаження, але все-таки прихожая ставиться до технічних приміщень, а значить напольное покриття тут не повинне боятися вологи.  

Найбільше уваги  приділяється при збиранні прихожей і найчастіше доводиться робити її саме тут, особливо, у непогоду й міжсезоння. Будь-який бруд і пил миттєво проникає у квартиру, якщо вчасно не забрати неї з підлоги в прихожей. Якщо порівнювати простоту відходу плитки й ламината в прихожей, то видаляти з них забруднення дуже просто.  

Але є одне «але», здатне виступити «за» укладання напольной плитки в прихожей. Справа в тому, що плитка для підлоги в прихожей абсолютно не боїться вологи, тому період експлуатації її набагато довше.  

Хоча напольная плитка для прихожей також піддається стиранню, але відбулося б це тільки в тому випадку, коли по підлозі у вашій прихожей щодня проходило по кілька тисяч чоловік. Приміром, явні ознаки стирання плитки ви можете побачити в більших торгових центрах, де щодня тисячі покупців проходять по підлозі іноді в брудному взутті.  

Хоча напольная плитка вважається холодним напольним покриттям, ви можете зробити її більше теплим, якщо встановите в будинку систему «тепла підлога».  

Звичайно, напольная плитка для прихожей багато в чому перевершує по розмаїтості фактур, квітів і варіантів виконання з іншими покриттями для прихожей. Варто тільки глянути фотографії плитки в прихожей, як всі питання, пов'язані з вибором напольного покриття для прихожей, самі собою відпадають

Будет Вам Полезно
Про що може мріяти будь-який модник або модниця? Звичайно ж, про гарний і стильний гар
До чого дійшов прогрес! Сьогодні власники будинків, квартир, офісів і магазинів не об
Враження від інтер'єра квартири виникає відразу ж, як тільки людина переступає її 
Ідеї сучасної прикраси будинків цілком реально використовувати для перетворення сх