Новые Советы

2767

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2582

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6127

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2936

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Прихожая Декор виступів у прихожей

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Декор виступів у прихожей

Прихожая може бути функціональною частиною будинку, що стає особливим місцем, що веде до інших кімнат. Але цим роль прихожей не обмежується — а чому прихожая не може забезпечити візуальний інтерес до форми її художнього оформлення? Чи існують уже у вашій прихожей виступи або ж ви хочете додати їх, вони стануть прекрасними місцями для демонстрації ваших захоплень, колекцій або ж просто будуть оригінальними полками для зберігання предметів.  

Отже, виступ може стати вашою гордістю, демонструючи пристрасть до кіно.  

По-перше, виберіть трохи пам'ятних для вас кіноафіш і розкладете їх на будь-якій плоскій поверхні. Закріпити плакати на стіні вам допоможе двосторонній скотч, якому необхідно прикріпити до кожного куточка афіші. Повісьте плакати трохи вище самого виступу, міцно притискаючи до стіни куточки зі скотчем.

По-друге, можна розмістити на виступі старі кіноплівки. Підсилити киноатмосферу можна за допомогою більших склянок з поп-корном, які будуть оточувати стародавні плівки. Доповнити декор  даної тематики можна коробками з льодяниками й старими квитками на один з минулих сеансів

По-третє, розмістивши на приступках поруч із плівками особливі елементи, ви можете акцентувати увагу на тих жанрах, які найбільше вам імпонують. Приміром, аматори детективів можуть підкреслити свою любов, розташувавши тут більшу лупу. А шанувальники фільмів жахів можуть повісити на стіні маски з популярних фільмів даного жанру.  

У прихожей на виступах обов'язково найдеться місце й для імпровізованої фотогалереї.  

По-перше, перед тим, як розмістити всі обрані вами фотографії, для початку розділите їх на кілька груп певної тематики. Приміром, це можуть бути фотографії відпочинку в таборі, шкільного років, весільні фотографії й так далі. Відібрані групи розвісьте окремо друг від друга, щоб кожна з них не перепліталася сдругой.

Якщо ви розмістите між кожною колекцією фотографій невеликі дзеркала, що приходять у будинок гості зможуть ясно розглянути ваші особисті спогади.  

По-друге, якщо ви самі любите фотографувати, чому б не продемонструвати вашу пристрасть, декорувавши в такий спосіб прихожую? Стародавні фотоапарати та інші приналежності для створення фотографій, можливо, порошилися у вас на горищі. Але тепер вони можуть стати повноправними елементами тематичного декору прихожей. 

Будет Вам Полезно
Прихожая є «початковим» місцем будь-якої квартири. Уже не раз говорилося про те
Миллионы людей с нетерпением ждут праздников, и особое место здесь занимает Рождеств
Что чаще всего приходится искать перед выходом из дома? Конечно, ключи. Как правило, п
Необхідність в установці дверного дзвінка обговорювати безглуздо. Незручно, що коли