Новые Советы

2771

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6131

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2936

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Прихожая Дерев'яна тумба в прихожей

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Дерев'яна тумба в прихожей

Створення більше затишної й функціональної обстановки при ремонті в прихожей не завжди є пріоритетним завданням. Часом, до питання створення гармонічного інтер'єра у ванною або туалеті ми підходимо з більшою відповідальністю, ніж у прихожей. Кожний дріб'язок, що займає своє місце при вході в будинок створює особливе враження не тільки про стиль квартири в цілому, але й про характер її хазяїв.  

Розміри прихожих у типових квартирах не дозволяють розмістити все, що тільки може знадобиться з меблів. Доводиться задовольнятися самим необхідним. Стандартним меблевим набором, якому можна розмістити в прихожей, є шафа, тумба й вішалка.  

Для економії простору в прихожей доводиться враховувати її будову й площу. Якщо габарити прихожей зовсім малі, урятувати ситуацію може допомогти кутова шафа. Зручно використовувати для установки шафи й ніші в прихожей. І в тій і іншій моделі наявність розсувних дверей допоможе ще більше заощадити простір у прихожей.  

Наявність додаткової вішалки в прихожей полегшує розміщення верхнього одягу. Хоча більша її частина може зберігатися в шафі в прихожей, все-таки зручніше, придя з вулиці, повісити її на окрему вішалку, а не на плічка в шафі.  

Важливим елементом прихожей є й наявність у ній тумби. До даного предмета меблів пред'являється багато вимог. Насамперед меблі повинна бути міцної, тому тумба із цільних порід дерева в цьому випадку один із кращих варіантів. Тумба з дерева в прихожей може виконувати роль як декоративного, так і чисто практичного елемента.  

Наявність додаткових ніш і поличок у тумбі з дерева дозволяє розмістити тут взуття та інші дріб'язки. У висувних шухлядках у тумбі з дерева можна зберігати ключі, засоби для чищення взуття й одягу, щітки.  

Нерідко тумба з дерева в прихожей може мати убудоване сидіння. М'яким і зручним сидінням можна скористатися для надягання взуття або очікування рідних.  

Дзеркало — не останній елемент, яким може бути обладнана тумба з дерева в прихожей. Без дзеркала складно обійтися в прихожей, адже саме тут ми перед виходом оцінюємо свій зовнішній вигляд, спокійно виходячи на вулицю. Розміри дзеркала на тумбі можуть бути самими різними, все залежить тільки від габаритів прихожей і бажання хазяїв

Будет Вам Полезно
Заходя к себе в дом или же в дом своих друзей, первое, что мы видим — это прихожую. Д
Меблі в прихожей повинна не тільки бути гарної, відповідаючи загальному стилю всієї
Уютную и домашнюю атмосферу, как правило, легче всего создать именно в небольших пом
Изначально консоль несла только декоративную функцию — на ней часто располагали