Новые Советы

2724

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2547

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6040

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2902

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Прихожая Розвантажуємо платтяна шафа

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Розвантажуємо платтяна шафа

Часто жінки скаржаться на те, що їм нема чого надягти, але не менш розповсюджена скарга пов'язана з неможливістю укласти всі предмети одягу в одна шафа. Проблема постійного захламления платтяних шаф відома практично всім. А причина в тім, що ми дуже рідко проводимо ревізію у своїх «запасах», багато чого з якого вже давно не носимося

Щоб хоча б небагато «розвантажити» шафа, необхідно для початку вийняти весь уміст із нього, починаючи від великих речей, закінчуючи різними аксесуарами. Весь одяг просто покладете в одну купу на ліжко, тому що вам однаково прийде займатися її сортуванням.  

Перед тим, як почати перебирати речі й розділяти їх на необхідні вам і непотрібні, гарненько очистите шафу від бруду й пилу, які, до речі, тільки укорочують століття улюблених вами речей. Видалите весь пил з поверхонь полиць, за допомогою вологої ганчірки протріть всі поверхні усередині шафи, пропилесосьте навіть найменші щілинки в шафі, особливо між полками й стінами шафи, куди звичайною ганчіркою складно добратися.  

Приготуйте два більших мішки, куди ви будете складати окремо речі для пожертвування й також той одяг, що просто не підлягає відновленню. Цілком можливо, що у вашій шафі зберігалися предмети одягу й аксесуари, якою потрібна хімчистка або ремонт. Подібні екземпляри також відкладете окремо.  

Переходите до подальшого процесу сортування речей. Отут уже вам доведеться бути безжалісними, з великою впевненістю й рішучістю позбуватися від непотрібних вам речей. Беручи кожний предмет одягу просто задавайте собі три основних питання: чи любите ви його, чи носите ви його, чи необхідний він вам. Якщо хоча б на одні питань ви даєте негативну відповідь, не замислюючись відмовляйтеся від речі.  

Якщо ви не маєте сил відмовитися від багатьох речей і не хочете позбуватися від улюблених блузок, штанів або светрів, можна використовувати новинки серед систем зберігання, які значно заощаджують простір. Мова йде про вакуумні пакети. Суть полягає в тому, що повітря з пакета повністю откачивается за допомогою звичайного пилососа. У підсумку ви одержуєте абсолютно плоский «шар» одягу

За матеріалами сайту: housetohome-

Будет Вам Полезно
Что включает в себя понятие «современная прихожая»? Функциональный интерьер, о
Напольное покриття в прихожей повинне бути більше міцним і зносостійким, у порівнян
Нередко ремонт и обустройство прихожей уходит на второй план, а то и вовсе считается
Правильно подобранная мебель для прихожей – первый шаг к формированию идеальног