Новые Советы

2774

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2586

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6137

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2939

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Прихожая Східний стиль прихожей

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Східний стиль прихожей

Східний стиль завжди заворожував своїми деталями й особливостями європейських жителів. Можливо, таке кардинальне розходження в європейських і східних культурах і зробило інтер'єри в східному стилі настільки загадковими й улюбленими. Східний стиль уміщає в себе культури різних народів Сходу, розділяючись при цьому на кілька галузей. Сьогодні ми поговоримо про прихожих у східному стилі, дивлячись через призму двох основних культур Сходу.  

Вирішивши піти загальній тенденції оформлення інтер'єрів квартир у східному стилі, для початку визначите для себе, яка саме з культур буде допомагати вам у цьому. Східна прихожая може бути оформлена в китайському або ж японському стилі.  

Японський, як одне з відгалужень східного стилю в прихожей, відрізняється незвичайним спокоєм, лаконічністю, простотою форм і наявністю природних і природних відтінків в інтер'єрі.  Головне, чого варто дотримуватися при оформленні прихожей у східному стилі — якнайменше захаращувати її.  

Важливе правило для прихожих у східному стилі — воля простору, що проповідує мінімалізм. Але не тільки відсутність вигадливих і помпезних деталей і аксесуарів є основними для інтер'єра прихожей у східному стилі. Важливо також уміти сполучити видиму скромність і спокій при оформленні прихожей у східному стилі, затишок і тепло рідного будинку. Привнесуть це в прихожую в східному стилі традиційні японські композиції із квітів, бамбукових стебел, коралів.   

Прихожая в японському стилі завжди виграє за рахунок різкого контрасту між використовуваними відтінками. Приміром, невелика прихожая виграє за рахунок сполучення світлих поверхонь підлоги й стін з темною поверхнею меблів.  

Китайський стиль, що є частиною масштабного поняття східного стилю, не відмовляється від мінімалізму, властивому японському стилю, але й не вважає його основою для себе. Якщо японський стиль є прихильником тільки необхідних предметів меблів і аксесуарів, то от китайський стиль воліє використовувати більше число меблів, декоративних деталей і розпису на стінах

Меблі для прихожей у східному стилі краща невелика й не висока. Традиційної в оформленні прихожей у східному стилі є чорні лакові меблі. Не менш популярні екземпляри меблів, обтягнуті тканиною із принтами у вигляді традиційних китайських мотивів і орнаментів.  

Оформляючи прихожую в східному стилі, якщо ви хочете привнести небагато китайського колориту, необхідно використовувати для колірного оформлення три основних відтінки: червоний, жовтий і голубой. У сполученні зі спокійними відтінками ці самі головні кольори Китаю створять атмосферу недосяжної Піднебесної імперії.  

Фото інтер'єрів у східному стилі ще раз доведуть вам, наскільки незвичайно й оригінально можуть виглядати основні принципи східних культур у звичних умовах російських прихожих. 

Будет Вам Полезно
Що найчастіше розбудовує хазяїв типових квартир? Звичайно ж, невеликі розміри прихо
Меблі в прихожей повинна не тільки бути гарної, відповідаючи загальному стилю всієї
Как часто возникают проблемы с нехваткой места для хранения небольших предметов, зн
 В одних людей прихожая простора, по-праву претендующее на горде звання «візитн