Новые Советы

2775

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2587

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6138

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2940

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Прихожая Як збільшити коридор

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Як збільшити коридор

Перше приміщення, у яке ми входимо, щоб потрапити у квартиру, є прихожая. На жаль, недостача природного світла й достатнього простору робить прожую й коридор дуже вузькими, непоказними й тьмяними. 

Тому що ж перетворити невеликий коридор у більше просторе й затишне приміщення? Насамперед необхідно подумати про правильну обробку коридору. Не секрет, що світлі відтінки створюють додатковий обсяг. Саме це й треба використовувати при створенні дизайну маленького коридору.  

Збільшити коридор цілком можливо, якщо для його обробки вибрати матеріали світлих відтінків. Бежевий або білий колір буде відбивати світло, тим самим візуально збільшуючи простір коридору. Важливо, щоб стіни й потовк не мали видимих границь або ж контрастні малюнки. Справа в тому, що це позбавить коридор необхідного нам ефекту.  

Світлі кольори коридору, використовувані в його обробці, багато в чому є вирішальними факторами, завдяки яким і вдається домогтися значного збільшення коридору. Ви можете використовувати світлі шпалери як однотонні, так і з невеликим світлим малюнком, що буде проявлятися у вигляді перламутрових переливів. Такого роду малюнки не будуть порушувати загальну гармонію й не будуть «ламати» інтер'єр коридору, зрительно зменшуючи його.

Не варто використовувати для обробки коридору шпалери имитирующие цегельну кладку або ж використовувати декоративний камінь. Найкраще дані фактури підійдуть для більших і містких коридорів. Для дизайну маленького коридору вибирайте оздоблювальні матеріали, що мають гладкі поверхні.  
Важливу роль у дизайні маленького коридору грає й правильне висвітлення. Якщо ви хочете збільшити коридор, заберіть зі стелі світильники. Справа в тому, що спрямований строго долілиць потік світла робить коридор ще більш дрібним.  

Відмінний спосіб збільшити коридор за допомогою світла — установити крапкові світильники не на стелі, а уздовж стін, направляючи промені світла на стіни й стеля. Даний трюк візуально зробить коридор ширше. Якщо вам необхідно небагато «опустити» занадто висока стеля, не направляє світло на нього, а просто освітите стіни. 

Будет Вам Полезно
Все помещения в квартире используются с максимальной функциональностью. Поэтому бу
Часто женщины жалуются на то, что им нечего надеть, но не менее распространенная жало
Всем известно, насколько важную роль в формировании общего стиля играют различные де
Без зеркала невозможно обойтись ни в одной из комнат. Если в ванной и в спальне зерка