Новые Советы

2773

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6133

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2937

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Прихожая Дизайн ковриков для прихожей

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Дизайн ковриков для прихожей

Коврики в прихожей несуть не собі не тільки естетическую й практичну роль, захищаючи напольное покриття від бруду й пилу з вулиці, охороняючи наші ніжки від холоду. Коврики є ще й чудовими декоративними деталями, що створюють інтер'єр кімнати.  

Прихожую не зрячи називають «початкової» кімнатою у всій квартирі. По обстановці прихожі гості судять про смаки хазяїв і їхніх переваг. Тому всіма силами доводиться ламати стереотипи й створювати найбільш гармонічний інтер'єр прихожей, а часом у цьому допомагають не гадані нам значними деталі, якими і є коврики в прихожей.  

Коврик для прихожей повинен відрізнятися міцністю, легко чиститися й до того ж мати стильний і привабливий дизайн. Перший варіант, на який ми пропонуємо звернути увагу, відмінно підходить як до сучасного, так і до класичного інтер'єра прихожей. Завдяки універсальному стилю виробу вдається внести небагато кольору у звичну обстановку. Малюнок коврика у вигляді яскравих різнобарвних дерев на зеленому тлі обов'язково оцінять аматори нестандартних рішень в оформленні інтер'єра.  

Східний колорит вдається привнести в інтер'єр прихожей, якщо використовувати тут коврик із традиційними тибетськими мотивами малюнка. Суміш вогненно жовтогарячого й червоного в сполученні із приглушеними відтінками сір і фіолетового створюють неповторний шедевр, що буде радувати своїм різноцвіттям при вході в будинок.  

Любите геометричні малюнки? Зверніть увагу на незвичайний дизайн коврика для прихожей, виконаний в улюбленій вами формі. Кремезні принти, видрукувані на поверхні коврика, подібні до ковтка свіжого повітря у світі модних і ультрасучасних тенденцій. Нейтральна синьо-коричнева палітра коврика прекрасне рішення для тих, хто цінує скромні по стилі речі

Комбінація смуг син, вершкового, коричневого й зеленого перетворюють даний коврик для прихожей у настільки правильну деталь, що вона здатна привнести свіжий струмінь у загальну атмосферу прихожей, будучи при цьому чудовим елементом декору. 

За матеріалами сайту: - goodhousekeeping-m

Будет Вам Полезно
При виборі оздоблювальних матеріалів для прихожей доводиться враховувати специфік
Прихожие типовых квартир отличаются малыми размерами, что всегда затрудняет выбор п
Дизайн интерьера прихожей всегда  связан со множеством проблем. Хозяевам хочется
Коли мова заходить про дизайн прихожей, відразу виникає питання: що ж тут можна розмі