Новые Советы

2678

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2515

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
5969

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2864

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Прихожая Трансформація прихожей

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Трансформація прихожей

Що найчастіше розбудовує хазяїв типових квартир? Звичайно ж, невеликі розміри прихожих і їхній похмурий вид. Кожному хочеться перетворити дану область квартири, але як це зробити й що використовувати для цього, смутно уявляють собі практично сімдесят відсотків бажаючих зробити ремонт вприхожей. 

Всі ми хочемо впустити якнайбільше світла в прихожую й збільшити її простір. Але вся робота полягає в тім, щоб видалити стіну коридору для відкриття вітальні. Плюс такого перетворення в тім, що відсутність стіни поєднує дві кімнати в одну, збільшуючи площу прихожей і впускаючи велику кількість світла. 

Але мало хто цінує вид, що відкривається, вхідних дверей, перебуваючи в себе у вітальні. До того ж наявність родини зробить будинок при такому плануванні ще більш гучним. Тому не поспішаєте зробити помилку, забравши стіну між прихожей і вітальнею. Спробуйте встановити замість звичайної стіни скляну або ж ту, котра не досягає по висоті стелі. Дані способи допомагають візуально збільшити простір, додати світла, але при цьому ще й зберігається відокремленість кожної з кімнат

Хоча робота буде дуже дорогої, але все-таки заміна дерев'яних сходів на скляну допоможе перетворити ваш простір. Красиво сконструйовані скляні сходи пропускають світло й здаються зовні легкої й практично повітряною. 

Вхідні двері зі скляними елементами допоможуть також перетворити прихожую. Через скло буде проникати природне світло, поліпшуючи тим самим візуальне сприйняття кімнати. У більше старому будинку витражні скла — можливість продемонструвати свій витончений смак. 

Вам здається, що все в прихожей заважає вам нормально й безперешкодно пересуватися? Змінити це у ваших силах. Установите всілякі розсувні екрани або двері, які насправді заощаджують простір, скорочуючи незадіяну площу

Зручні системи зберігання дозволять вам організувати простір прихожей. Наприклад, площа під сходами можна з розумом використовувати, якщо поставити тут комод, шафа або настінні вішалки. Крім цього стіни не завжди бувають задіяні, а кілька полиць або гачків могли б стати прекрасним місцем для розміщення одягу й головних уборів.    

Будет Вам Полезно
Існують діаметрально протилежні думки про монтаж вхідних дверей. Одні вважають, що це
Когда гости приходят в дом, волей-неволей взгляд их первым делом падает на пол. Потер
Уже на пороге дома гости судят о вашем стиле, вкусе и достатке. Именно входная дверь я
Всем известно, насколько важную роль в формировании общего стиля играют различные де