Новые Советы

2680

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2515

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
5971

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2864

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Прихожая Підлоги в прихожей: погляд з боку

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Підлоги в прихожей: погляд з боку

Коли гості приходять у будинок, волею-неволею погляд їхньою першою справою падає на підлогу. Потертий килим, стерте напольное покриття — жахливе видовище. Звичайно, у цій області будинку, як ніде, підлоги доводиться витримувати величезні навантаження, але не варто виключати й те, що покриття тут диктує стиль будинку. Вам здається, що за облаштованість прихожей прийде заплатити величезні гроші? Але це далеко не так.

Взяти, приміром, натуральні покриття такі як коврики з морських водоростей або ж з волокон кокосової пальми. Матеріали даних покриттів ставляться до продуктів натурального походження, тому вони абсолютно безпечні й екологічно чисті. Єдине, що може не влаштувати, «морські» і «кокосові» коврики дуже тверді, тому наступати на них босими ногами не приємно.  

Килими — найбільше часто зустрічаються в прихожих. Багато хазяїв воліють по-старинці застеляти прихожую й коридор килимами. Сказати, що етого не варто робити, не можна. Якщо вам подобається відчувати під ногами м'який ворс, то можете не відмовлятися від ідеї прикрасити вхідну частину будинку килимом. Але важливо тут вибрати ту модель, що буде здатна зберігати первісний вид навіть під дією навантажень, не міняючи кольору й не стираючись

Ламинат один із самих економічних і довговічних матеріалів, які радять використовувати для настилу в кімнатах з великою прохідністю. Вам здається, що у вашім будинку немає великого потоку людей, тому можна послати на підлогу будь-який інший матеріал. Тільки ви забуваєте про те, що основне навантаження навіть у будинку, де проживають усього три чоловіки, доводиться на область прихожей. Якщо згадати скільки бруду й пилу осідає тут і про те, що все це контактує безпосередньо з підлогою, стає зрозумілим, чому через кілька місяців на ньому утворяться характерні потертості.  

Використання ламината в прихожей рятує від таких проблем. Його поверхня здатна протистояти різним навантаженням. Рівень опірності визначається класом, до якого належить матеріал. Навіть в офісних приміщеннях ламинат часто використовується крім плитки.  

Дерев'яні мостини також можливо застосовувати для обробки підлоги в прихожей. Важливо, щоб вони були покладені якісно й використовувалися тільки тверді породи дерева, приміром, дуб. Це забезпечує міцність напольному покриттю, зберігаючи охайний вид на довгий час.  
 
 

Будет Вам Полезно
Із прихожей починається інтер'єр всієї вашої квартири або будинку. Саме тут у гостей
Проблема всіх прихожих і коридорів — відсутність природного висвітлення. Невелик
Рано или поздно возникает необходимость сделать ремонт в прихожей, заменив старую л
Прихожая является визитной карточкой всей квартиры. Современный дизайн прихожей поз