Новые Советы

2773

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6133

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2937

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Прихожая Нові ідеї для незвичайних прихожих

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Нові ідеї для незвичайних прихожих

Як відомо, прихожая є візитною карткою квартири. Намагаючись здивувати прихожих гостей незвичайним дизайном, хазяї квартир, часом, використовують усілякі, оригінальні й «не побиті» ідеї оформлення інтер'єра прихожей.  

Якщо ви не можете визначитися, який з відтінків вам подобається більше, використовуйте їх усе. Створити оригінальний стіл можна із двох різних по відтінку моделей, з'єднавши їхньої деталі в одне ціле. Об'єднати кольори, що сподобалися, можна й у моделі стільця, замінивши його оббивку, зшивши дві тканини. До речі, такі видозміни в прихожей по кишені будь-якому й не вимагають більших витрат.  

Використовуйте шпалери з малюнком, що зображує стародавні наклейки й етикетки. Щоб інтер'єр прихожей не виглядав надто строкатим, офарбіть дверний проріз у сірий колір, а на стіну повісьте просту за формою й стилем дерев'яну вішалку.   

Креативная прихожая в марокканському стилі є прекрасним варіантом дизайну для людей, що воліють індивідуальність і оригінальність. Зберігайте гармонічний баланс між яскравими предметами інтер'єра й нейтральним тлом

Лаконічна прихожая в африканському стилі перенесе вас в умови тропічної спеки. Яскраві відтінки, приміром, жовтогарячий, у сполученні із тваринами принтами й анималистическими аксесуарами буде смотреться дуже жваво й незвичайно. Офарбіть стіни в соковитий колір, повісьте  оленячі роги як вішалка в прихожую на стіну. Додайте тканини, що імітують шкіри африканських тварин. До речі, подушки такої тематики й етнічні статуетки доповнять інтер'єр.  

Наступний варіант дизайну прихожей можна назвати вигадливим, але й одночасно продуманим. Не секрет, що прихожая не завжди має достатню площу, щоб розмістити в її умовах навіть самі необхідні предмети. Містка дерев'яна вішалка може бути пристосована не тільки для того, щоб повісити на неї пальто або куртку. А що якщо використовувати її й для зберігання, приміром, стільців? Погодитеся, дана ідея незвичайна й при цьому дозволяє вирішити проблему недостачі місця

Додати прихожей простору можна за рахунок зносу стіни, що розділяє коридор з житловою кімнатою. Але це було б не так оригінально. Спробуйте розмістити в ніші стіни великий акваріум з живими рибками? З однієї сторони стінки акваріума будуть пропускати денне світло, що вирішить проблему недостатнього висвітлення. З іншої сторони. Заходячи в будинок, ви завжди будете відразу ж поринати в приємну домашню атмосферу.   

За матеріалами сайту: .housetohome-

Будет Вам Полезно
Із прихожей починається знайомство з усією квартирою. Від того, наскільки гармонійн
Что чаще всего расстраивает хозяев типичных квартир? Конечно же, небольшие размеры п
За окном осень и первые унылые дожди уже успели порядком испортить настроение. Именн
Прихожая является своеобразным преддверием всего жилого помещения квартиры и дома.