Новые Советы

2774

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2586

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6136

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2938

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Прихожая Коркова підлога в прихожей

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Коркова підлога в прихожей

Коли виникає необхідність провести ремонт у прихожей, магазини будівельних матеріалів найчастіше пропонують у якості напольного покриття ламинат, лінолеум або плитку. Всі ці матеріали вже встигли набриднути. А є чи щось нове, що могло б допомогти зробити прихожую затишної й при цьому оригінальної?  

Як альтернатива всім звичним напольним покриттям для прихожей можна використовувати коркову підлогу. З'явившись на ринку будівельних матеріалів, коркова підлога дуже швидко завоювала популярність завдяки своїм незаперечним позитивним якостям.  

Насамперед монтаж коркової підлоги допоможе зробити прихожую більше теплої. Навіть якщо зрівняти ламинат і коркова підлога, те другий виявиться тепліше завдяки своїй здатності зберігати тепло в собі. До того ж коркова підлога ставиться до справжніх природних матеріалів, але унікальний він не тільки цим. Справа в тому, що пробка має й своє «внутрішнє тепло», що й робить дане покриття настільки приємним на дотик.  

Коркова підлога відмінно поглинає звуки. Звичайно, повністю зробити приміщення тихим він не зможе, але всі звуки будуть злегка приглушеними. Звуки кроків по корковій підлозі «розсіюються» по поверхні напольного покриття, рятуючи від зайвого шуму. Якщо зрівняти скільки шуму створюється при ходінні на каблуках по керамічній плитці або ламинату, то коркова підлога в цьому випадку виграє.  

До речі, про каблуки. Коркова підлога має відмінну щільність матеріалу й здатністю відновлювати свою форму. Тому навіть самі тонкі шпильки не страшні йому — через якийсь час коркова підлога вертається у вихідну форму.  

Як укладати коркова підлога? У цьому випадку процес укладання залежить від форми самого коркового покриття. Коркова підлога може бути представлений у вигляді коркових плит, а може являти собою невеликі панелі, які по своєму укладанню схожі із системою укладання ламината — замковий метод.  

Монтаж коркової підлоги плаваючим методом, як ми вже сказали, подібний до укладання ламината. Для цього поверхня підлоги необхідно вировнить і тільки потім на нього стелити подложку й укладати аркуші пробки.  

При використанні коркових аркушів монтаж підлоги виробляється з допомоги спеціального клею, що наносять на тільки на аркуші, але й на поверхню підлоги.  

Говорячи про незаперечні плюси коркового покриття, не можна не згадати й про його мінуси. У порівнянні з ламинатом і керамічною плиткою коркова підлога не настільки довговічна. Як правило, коркові аркуші покривають особливим лаком, що прийде через п'ять років обновляти з-а його стирання.  

Іншим мінусом коркового покриття є досить висока ціна за квадратний метр у порівнянні з іншими напольними покриттями.  

Будет Вам Полезно
Всі приміщення у квартирі використовуються з максимальною функціональністю. Тому м
Коврики для прихожей: наша армия чистоты Трудно сегодня представить человека, в повс
Рівень висвітлення в прихожей багато в чому впливає на загальне враження від квартир
«Отвоевать» пространство в прихожей несложно, если использовать технологию вс