Новые Советы

2720

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2546

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6038

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2900

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Прихожая Збільшення прихожей за допомогою дзеркал

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Збільшення прихожей за допомогою дзеркал

Проблемою всіх малогабаритних квартир є наявність маленьких прихожих. Наносити розміри прихожих мало кого радують. Тут неможливо розмістити навіть мінімальний комплект меблів. Звичайні фасади меблів для прихожей тільки «утяжеляют» загальний інтер'єр приміщення. Але якщо використовувати в прихожей дзеркала, навіть наносити прихожую можна візуально зробити більше просторої.  

Дзеркала часто використовуються як спосіб збільшення простору. Властивість дзеркал відбивати  у собі навколишні предмети застосовується для створення ефекту об'ємного й просторого приміщення.  

Якщо говорити про малогабаритних прихожих, то для розширення границі приміщення можна використовувати меблі із дзеркальними фасадами. Так, приміром, шафа-купе із дзеркальними дверима, розташований по одній зі стін прихожей, буде відбивати протилежну стіну, тим самим збільшуючи прихожую.  

Дзеркало, установлене на вхідних дверях, також відмінне рішення для малогабаритної прихожей. Але крім розташування дзеркал у прихожей, у справі візуального розширення простору не останню роль грає правильне висвітлення.  

Одні фахівці радять виставляти світло таким чином, щоб він падав на дзеркальні поверхні. Але домогтися цього іноді дуже складно через появу відблисків, які не дозволяють створити ефект просторого висвітлення.  

Як альтернатива можна виставити висвітлення тієї області, що відбивається в дзеркалі. При цьому проблем з висвітленням не буде, і ви доможетеся ефекту об'ємності малогабаритної прихожей.  

Ще один візуальний «фокус», що допомагає розширити простір наносити прихожей, розташувати два дзеркала на протилежних сторонах приміщення. Дзеркала, відбиваючись друг у другу, зрительно «заберуть» стіни, чого й було потрібно домогтися для створення просторої прихожей.  

При використанні дзеркала для розширення простору малогабаритної прихожей, необхідно вибирати моделі в повний ріст. Відсутність зазорів між дзеркалом і поверхнями стін і стелі  тільки підсилять необхідний ефект

При низьких стелях у наносити прихожей можна повісити велике широке дзеркало вертикально. Це візуально «підніме» потовк. А розташоване те ж саме дзеркало горизонтально «розсуне» границі малогабаритної прихожей. 

Будет Вам Полезно
Оформлення інтер'єра власними руками – процес воістину захоплюючий і навіть захоп
Коврики в прихожей несуть не собі не тільки естетическую й практичну роль, захищаючи
Без зеркала невозможно обойтись ни в одной из комнат. Если в ванной и в спальне зерка
Більшу прихожую у квартирі можна з повною підставою вважати подарунком долі. Просто