Новые Советы

2772

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6133

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2937

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Прихожая Стиль і шик: гардеробні

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Стиль і шик: гардеробні

Про що може мріяти будь-який модник або модниця? Звичайно ж, про гарний і стильний гардероб, де можна було б розмістити всі предмети свого одягу. Одні відводять для ролі гардероба цілі кімнати, інші ж задовольняються лише місткими шафами в себе в спальні. Але ті гардеробні, з якими ми хочемо вас познайомити, відрізняються надзвичайним стилем, оригінальністю й красою

Якщо у вас є вільна кімната в будинку й ви маєте потребу в тім, щоб десь розмістити всю свою колекцію одягу, чому б не організувати в даній кімнаті окрему гардеробну. Спонукувана такою же ідеєю команда дизайнерів вирішила втілити давню мрію всіх модників. Те, що вийшло в них у підсумку, дійсно заслуговує увагу й похвали.  

Споконвічно була величезна площа житлової кімнати, що якось треба було різноманітити й доповнити оригінальною ідеєю. Тією самою ідеєю стала гардеробна кімната, але не проста, а розташована на скляними стінами. Тобто зміст був у тім, щоб зробити гардеробну якоюсь ізюминкою оформлення інтер'єра.  

Внутрішній зміст гардеробної відповідає всім вимогам, містить безліч полиць, ящиків і вішалок для зберігання одягу й взуття. Добре організований внутрішній простір гардеробної кімнати гармонійно сполучається з будь-яким сучасним дизайном, а те, що сама по собі кімната не захована за глухими стінами й дверима задає оформленню іншу, більше високу оцінку

Якщо наш перший варіант гардеробної кімнати більше задовольняв потребі й смаку людей вишуканих, що воліють порядок і організацію навколишнього їхнього простору, стиль і бездоганність, те наступний швидше за все зволіють люди, що обожнюють провокувати й валити в легкий шок своїх гостей

А ви ніколи не замислювалися про те, щоб розмістити в себе в будинку «смертний» гардеробна шафа? Для когось уже сама назва навіває жах і трепет, але сам розпачливі напевно оцінять настільки відчайдушну ідею дизайнерів.  

Усім з дитинства знайомі фокуси із протиканием і розпилюванням людей, поміщених у ящики або коробки. Саме подібні фокуси й стали джерелом натхнення авторів «смертного» гардеробної шафи. Символичное зображення людського тіла на фасаді шафи й елементи, що стирчать по обидва боки, що нагадують товсті шаблі, людей непідготовлених здатні налякати.  

Варто відкрити шафа, як стає зрозумілим, що шаблі виконують тут роль полиць, які можна залежно від необхідності, вставляти або ж забирати.   
 

Будет Вам Полезно
Изначально консоль несла только декоративную функцию — на ней часто располагали
Існує ряд правил сполучення й гармонії квітів, відтінків і матеріалів, використовув
Не всегда в прихожей и коридоре получается вместить какую бы то ни было мебель. Нехва
Враження від інтер'єра квартири виникає відразу ж, як тільки людина переступає її