Новые Советы

2774

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2586

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6136

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2938

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Прихожая Незвичайні пристосування для зберігання речей

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Незвичайні пристосування для зберігання речей

Як часто виникають проблеми з недостачею місця для зберігання невеликих предметів, знайомо кожному. А як зробити так, щоб і предмети були завжди в одному місці й при цьому виглядало всі цілком привабливо, знають лише одиниці. Пропонуємо вам цілий перелік пристосувань від вішалок до гаків, що дозволяють організувати простір і зробити інтер'єр хоча б крапельку оригінальніше.  

У вас виникають проблеми зі зберіганням важливих документів на робочому столі? Ви постійно не можете розібратися в купі папірців і знайти те, що вам необхідно? Стінні гачки у вигляді офісних скріпок допоможуть вам організувати робоче місце. Але варто відзначити ще й те, що дані пристосування відрізняються міцністю й силою, тому навіть повісивши їх у прихожей, ви зможете розмістити на них важкий зимовий одяг.  

Відомо, що підкова в будинку є символом удачі. Гачки для одягу у вигляді з'єднаних один з одним двох підків не тільки прикрасять інтер'єр прихожей, але й принесуть у будинок ще більше удачі й щастя.  

Настінні вішалки у вигляді тварин стають популярніше з кожним днем. Приміром, гладкі відшліфовані фігурки жирафів допоможуть позбутися від вічного безладдя. Ще одним представником тваринної фауни серед пристосувань для зберігання речей може стати восьминіг з вісьма щупальцями, пари з яких виконують роль повноцінних гаків для одягу

Часи скромних і непомітних стійок для одягу вже пройшли. Тепер ви можете розміщати свої модні штучки на стильну яскраво-жовту напольную вішалку. Не дивлячись видиму крихкість, вішалка здатна витримати значну вагу, тому не бійтеся використовувати неї для великої кількості одягу.  

Стильна бамбукова вішалка із пластинами, що відкидаються, виконуюча роль гаків для одягу, чудово прикрашає інтер'єр прихожей. Прихожі в будинок гості обов'язково оцінять оригінальний задум авторів даного шедевра

Якщо вам необхідно виділити місце для зберігання головних уборів, спробуйте використовувати яскраву по своєму виді й незвичайну за рішенням вішалку, виконану з масивних рогів лося.  

Модульна система-вішалка, що складається з дерев'яних планок і декількох кілочків, дозволяє вам за своїм розсудом міняти місце розташування останньої, щораз створюючи новий варіант настінної системи зберігання. 

За матеріалами сайту: - ivillage-m

Будет Вам Полезно
Правильное хранение головных уборов, в частности шляп, является гарантом сохранност
Без зеркал вообще невозможно обойтись и представить себе свою жизнь. В каждой комнат
У будинках старої будівлі дуже часто можна спостерігати нераціональна витрата наяв
Размеры прихожей в типовой квартире мешают воплотить все задумки по обустройству да