Новые Советы

2671

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2511

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
5951

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2859

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Прихожая Неуважне висвітлення прихожей

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Неуважне висвітлення прихожей

Рівень висвітлення в прихожей багато в чому впливає на загальне враження від квартири в цілому. Тьмяне світло в прихожей формує несприятливе відношення до всього будинку в цілому. Подумати над питанням висвітлення в прихожей необхідно ще й для того, щоб переміщення по коридорі не викликало незручностей

Одна справа, коли в прихожей ви виявляєтеся як тільки заходячи в будинок. Інша ж справа, коли через прихожую й коридор лежать шляхи в інші житлові кімнати. У такому випадку знаходження в тьмяній прихожей може взагалі дезорієнтувати.  

Щоб вам не доводилося звикати до різкої зміни тьмяного світла і яскравого при переході із прихожей у кімнати, варто встановити гарне й достатнє висвітлення в коридорі. Проблемою прихожих всіх типових квартир є відсутність вільного простору через невдале планування й недостачу природного світла.  

Додати світла в прихожую можна, якщо замість стін установити між кімнатами перегородки зі стеклоблоков. У денні годинники світло через скло буде проникати в прихожую, висвітлюючи неї. Завдяки цьому вам практично не знадобиться додаткове висвітлення

Для організації висвітлення в прихожей варто пам'ятати про те, що тут повинне бути присутнім, як мінімум, два види освітлювальних приладів. Одні з них забезпечують верхнє світло, а інші — локальний, висвітлюючи, приміром, дзеркало, вхід у квартиру. Загалом, скрізь, де може знадобиться додаткове підсвічування.  

Верхнє світло в прихожей не повинен бути тьмяним. Яскраве й розсіяне світло від головного приладу буде м'яко висвітлювати прихожую, а в сполученні з додатковими джерелами світла він створить більше затишну й простору прихожую.  

Слабке висвітлення в прихожей, як уже говорилося, не грає на руку хазяям будинку. Достатній рівень висвітлення дозволяє розширити границі приміщення. У багатьох будинках для полегшення використання освітлювальних приладів установлюються світильники з перемикачами-датчиками. Датчики реагують на тепло тіла людини або ж на його рух.  

Як тільки в поле дії датчика з'являється людина, включається світло. Якщо датчик установлений на правильній висоті, то реагувати він буде тільки на людину, крім можливості роботи з появою в прихожей домашніх вихованців. 

Будет Вам Полезно
Прихожая на загальному тлі всієї квартири грає одну із самих головних ролей. Саме із
Вертатися завжди хочеться в теплий і затишний простір власного будинку. Якщо вам зда
Без дзеркал взагалі неможливо обійтися й уявити собі своє життя. У кожній кімнаті буд
Прихожая на общем фоне всей квартиры играет одну из самых главных ролей. Именно с при