Новые Советы

2767

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2582

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6127

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2936

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Кухня Вибір люстри над обіднім столом

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Вибір люстри над обіднім столом

Якщо оглянути поглядом всю квартиру, те абсолютно всі кімнати в ній мають своє значеннєве навантаження, що підсилюється за допомогою атрибутів меблів і стильних аксесуарів. Потрібно багато сил, чтои перетворити звичайну кімнату, що складається із чотирьох стін у єдине й затишне приміщення, і не останню роль у цій справі грає правильне висвітлення, а точніше вибір освітлювальних приладів.  

Кухня — те місце, де сучасним господаркам доводиться проводити по кілька годин у день. Але значеннєве навантаження кухні зводиться не тільки до процесу готування їжі. Тут часто збираються всі члени родини, саме кухню найчастіше вибирають для довірчих розмов. Не варто забувати й про те, що зараз на кухні намагаються виділити кілька зон, кожну з яких акцентують не тільки меблями, але й освітлювальними приладами.  

Головне місце на кухні по праву належить обідньому столу. Даний атрибут меблів займає почесне центральне місце у всьому приміщенні. Дизайнери радять виділяти обідню зону за допомогою люстри над обіднім столом. Про те, на які моделі люстр варто звернути увагу й поговоримо зараз.  

Отже, вибираючи люстру над обіднім столом, орієнтуйтеся, насамперед, на розміри приміщення й висоту стель. Невелика кухня в хрущевке з низькими стелями миттєво стане ще більш малюсінької, якщо ви вирішите вибрати підвісну люстру для розташування її над обіднім столом.  

Для кухонь невеликої площі, що має при цьому низька стеля, найкраще придбати стельову плоску люстру, що відмінно займе своє місце над обіднім столом. До речі, подібного роду моделі можуть допомогти вам небагато «підняти» потовк.  

Варто враховувати й ширину стелі, тому що занадто об'ємна плоска люстра над обіднім столом «з'їсть» левову частину простору кухні.  

А от підвісні люстри можна сміло вибирати для кухонь більших розмірів. Над обіднім столом підвісна люстра буде смотреться більш гармонійно ніж плоский плафон звичайної люстри.  

Говорячи про вибір люстр для кухні, необхідно відзначити ще одну особливість — останнім часом стали досить популярні люстри-вентилятори для кухні. Такі моделі люстр можуть стати альтернативою кондиціонеру. Звичайно, люстра-вентилятор не може конкурувати з кондиціонером, але подібного роду освітлювальні прилади набагато дешевше. 

Будет Вам Полезно
Якщо вітальня кімната є офіційним місцем прийому гостей, те от на кухню ми допускаєм
Перелік предметів, без яких неможливо обійтися на кухні, включає в собі дуже багато д
Усе господарки хочуть бачити свою кухню практичної, функціональної, візуально прив
Гостра необхідність у функціональних меблях виникає саме в тих випадках, коли прості