Новые Советы

2772

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6133

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2937

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Кухня Фруктові вази: елемент інтер'єра

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Фруктові вази: елемент інтер'єра

Мати на кухні або в їдальні наповнену самими різними фруктами вазу стало вже давно популярним. Соковиті, яскраві й різнобарвні плоди нерідко стають частиною декору кухонного приміщення, але не менший вплив на нього роблять і самі фруктові вази, оригінальність і краса яких, здатна залучити до себе увага.  

Незвичайна стійка для фруктів дозволяє зберігати фрукти на кухні досить оригінальним способом. Саме так у цьому випадку подібна стійка виконує крім своєї безпосередньої ролі ємності для зберігання фруктів ще й стильний і оригінальний елемент декору.  

Вигнутий дизайн фруктової стійки дозволяє зберігати яблука, апельсини, груші, ківі та інші круглі й овальні фрукти. Додатково ви також можете розмістити на ній кисть бананів, повісивши на окремий гачок. Розклавши фрукти, дотримуючи чи ні якусь послідовність, у вас вийде своїми руками створити стильне рішення для прикраси інтер'єра кухні.  

Оригінальна фруктова ваза від Bleijh виглядає досить забавно  у порівнянні з тим, що ми найчастіше виникає у вигляді асоціації при згадуванні й подібному виді посуду. Здавалося б, дизайн такого посуду виглядає досить простим, але одночасно дивує своїм інноваційним оформленням.  

Оформленням фруктового «кулі» досить просто саме по собі, але до того ж відрізняється практичністю й своєрідною красою. Розкладаючись подібно віялу, фруктова ваза утворить собою зручну площину для зберігання соковитих плодів. Напевно подібний екземпляр став би прекрасним подарунком для тих, хто не може кожний свій день представити без наявності фруктів

Оформлена у вигляді декількох різних по розмірі півсфер, фруктова ваза від Bubblicious тільки зовні виглядає такий мініатюрної. Насправді, завдяки незвичайному дизайну в одній ємності вдається розмістити фрукти самих різних «калібрів.  

Особливість даної вази складається ще й у тім, що зі зміною центра ваги міняється й центр рівноваги, при цьому ваза щораз може займати різне положення, «перекочуючись» на якусь зі сторін. Інноваційний дизайн дійсно перетворює зберігання фруктів якийсь новий і оригінальний спосіб, що по достоїнству вже оцінили тисячі покупців.  
 

Будет Вам Полезно
Вариантов дизайна кухни великое множество. Каждый из них заслуживает внимания и явл
Складно уявити собі сучасну квартиру без дзеркал. Якщо раніше дзеркало виконувало т
Навіть якщо ви вже давно не миєте посуд звичним способом, а волієте користуватися фу
На сьогоднішній день ринок пропозиції буяє різноманітними асортиментами всілякого