Новые Советы

2727

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2548

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6046

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2904

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Кухня Температурний режим для кухонного гарнітура

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Температурний режим для кухонного гарнітура

Кухонні меблі, втім, як і будь-яка інша, має потребу в особливому відході. Саме правильний відхід з дотриманням всіх умов допоможе продовжити строк експлуатації кухонного гарнітура. Так що ж варто робити?

Догляд за кухонним гарнітуром містить у собі дотримання відразу декількох умов. На меблі великий вплив робить висока й низька температура, занадто сухе й вологе повітря, а також прямі сонячні промені. Окреме місце тут займають засоби, що чистять, які використовуються в догляді за кухонним гарнітуром.  

Почнемо, мабуть, із впливу сонячного світла на кухонний гарнітур. Всі меблі, розташовану на кухні, вікна якої виходять на сонячну сторону, варто захищати від прямих променів. Справа в тому, що прямий вплив світла на кухонний гарнітур у найкращому разі приведе до утворення вигорілих плям на поверхні гарнітура, у гіршому — світло може взагалі висушити меблі.  

Якщо в першому випадку ви ще можете замінити, приміром, фасади кухонного гарнітура, що іноді викликає утруднення через неможливість підібрати точний відтінок. А от повністю зіпсовані меблі не піддаються відновленню, її прийде тільки замінити.  

Вологість повітря на кухні відіграє більшу роль у справі догляду за кухонним гарнітуром. Занадто високий рівень вологості  приводить до розбухання меблів, що тільки скорочує її строк експлуатації. Використання витяжок, кондиціонерів на кухні, а також елементарне провітрювання допоможе знизити рівень вологості.  

Але не менше шкоди приносить і низьких рівень вологості. Сухе повітря також негативно діє на кухонні меблі. У такому випадку радимо встановити на кухні увлажнители й прилади, що вимірюють рівень вологості. Оптимальний рівень вологості на кухні становить шістдесят відсотків. Усе, що нижче або вище даного показника, свідчення відхилення від норми.  

Перепади температур для кухні також небажані. Температура нижче десяти й вище тридцяти градусів негативно впливає на стан кухонного гарнітура. Крім цього не варто забувати про те, що поверхня кухонного гарнітура, зокрема стільниця, швидко псується, якщо ставити на неї розпечений посуд.  

Окрема увага варто звернути й на використання засобів, що чистять. Для кухонного гарнітура небезпечні абразивні речовини, а також агресивні склади, такі як кислоти, луги та інші хімічні препарати, які здатні роз'їсти поверхні меблів

Будет Вам Полезно
Фиолетовый, оранжевый, красный, синий, желтый... Как часто мы используем данные цвета
Відкриті полки на кухні стали популярні не дуже давно. При цьому полки виконують не т
Столова білизна у вигляді серветок і скатертин допомагає прикрасити стіл під час сер
До вибору напольного покриття для кухні замовники й дизайнери підходять із великою