Новые Советы

2671

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2511

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
5950

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2859

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Кухня Дивний декор зі старих штучок

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Дивний декор зі старих штучок

Іноді ми намагаємося знайти незвичайні рішення для декору свого будинку, при цьому ми витрачаємо значні суми грошей. Але мнас, що цікавлять, предмети й ідеї для будинку можна знайти, якщо відвідати барахолку або ж перебрати старі речі, що порошаться, у себе будинку

Прихватки на кухні необхідні завжди, але їхній дизайн може бути досить оригінальним. Геометричні малюнки на в'язаних прихватках і яскраві розцвічення обов'язково полюбляться вами. Знайти подібні екземпляри можна на барахолках, горищах власних будинків. А ті ж хто вміє в'язати, зможуть створити подібні прихватки з мотків кольорової пряжі.  

Чайних і кавових чашок на барахолках завжди величезна кількість, ви можете вибрати ті, що найбільше вам подобаються. При цьому не варто підбирати їх строго в одному наборі, навпаки, різні кольори, форми й візерунки на чашках створюють незвичайні по красі колекції. Маючи в себе такі екземпляри, не варто ховати їх, а варто використовувати у вигляді декоративних деталей для кухні або їдальні.  

Підійдіть до цього питання із творчої сторони. Щоб колекція чашок виглядала особливої, можна встановити на стіні невелика саморобна шафка. Збити його можна зі старих дерев'яних дощечок від меблів. Причому, чим більше буде недосконалості в цій роботі, тим краще.

Говорячи про декор кухні, не можна сказати про те, що одні предмети підходять для прикраси, а інші — немає. Насправді, тільки ваша фантазія здатна допомогти вам вибрати найбільш підходящі елементи. Приміром, різні по розмірах і формам тертки або кришки каструль зможуть зайняти гідне місце на кухонній стіні. У такий спосіб ви вбиваєте відразу двох зайців: декоруєте приміщення, а також рятуєте шафи від зайвого начиння.  

Для предметів, які вам необхідно завжди мати під рукою, можна використовувати незвичайні винтажні шухлядки для зберігання. Стародавні банки з-під цукерок можуть стати одним з таких варіантів. А комплект незвичайних металевих шухлядок завершать загальний вид оригінальної частини кухні.   

Купуючи продукти в консервних банках, ми навіть не догадуємося про те, що вони могли б стати ізюминкою на нашій кухні. Після ретельного очищення в таких банках можна зберігати їдальню посуд

За матеріалами сайту: - ivillage-m

Будет Вам Полезно
Характерной особенностью нынешнего времени стало то, что многие проекты домов стро
Здавалося б, про облаштованість кухонь сказано практично всі, але, насправді, дана те
Коли мова йде про посуд, тут не можна сказати, що її кількість повинне якось обмежува
Не секрет, что кухня несет определенную функцию, становясь одной из самых важных ком