Новые Советы

2680

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2515

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
5971

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2864

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Кухня Планування кухні в коридорі

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Планування кухні в коридорі

Перепланування тих або інших кімнат у квартирі вже не нове явище. На жаль, у невеликих квартирах завжди відчувається недостача простору, тому перепланування кімнат, а також їхнє сполучення — єдиний можливий варіант, що допомагає змінити не завжди придатне для життя житло.  

Не секрет, що найчастіше перепланування проводять у ванною й туалеті, сполучаючи між собою дані кімнати. Це дозволяє виділити простір у спільній кімнаті під місце для установки пральної машини, меблів і інших необхідних предметів.  

Сполучення між собою різних кімнат або ж, навпаки, поділ занадто великої кімнати на два окремі, цілком розповсюджене явища. Але от, перенос кухні в коридор досить рідкий процес.  

Необхідно відзначити, що будь-яке перепланування квартири, включаючи сполучення кухні й коридору, а також перенос кухні в коридор, вимагає дотримання певних правил і законів. Якщо ви побачили варіанти фото кухонь у коридорі й вирішили «розвантажити» свою квартиру, перенесучи кухню в коридор, насамперед вам необхідно одержати на це дозвіл

Створення кухні в коридорі вимагає переносу всіх комунікацій у прихожую. Тільки представте на кухні є своя вентиляційна система, що допомагає очищати повітря тут. Тому вам доведеться встановити в коридорі окрему вентиляцію або ж простягнути сюди будь-яку іншу з вашої квартири.  

Складності виникають і із проведенням у коридорі системи водопостачання. Тут ніяких комунікацій, а проведення додаткових зажадає від вас грошових додавань. Крім цього вам буде потрібно подбати й про гідроізоляцію підлоги.  

Прийде забути про перенос кухні в коридор, якщо ваш будинок ставиться до старого житлового фонду, ви не одержите дозвіл на проведення перепланування у квартирі й тим більше на перенос комунікацій.  

Дизайн кухні й коридору дозволяє вам значною мірою поліпшити квартиру, звільнити приміщення кухні для інших цілей, приміром, переносу сюди житлового приміщення або ж сполучення з великою кімнатою.  

Кухня в коридорі, звичайно, не відрізняється більшими розмірами, але цілком можливо поліпшити дизайн кухні й коридору за рахунок дзеркальних поверхонь. Дзеркала на дверцятах кухонних меблів зроблять приміщення візуально просторим і додадуть світла. 

Будет Вам Полезно
Сучасні домогосподарки проводять на кухні значну частину часу, тому зручність і кра
Хоча до всіма улюбленого свята Нового року залишається ще ледве більше півтора міся
Туманные, ленивые дни лета уже давно позади, а на улице с полной властью правит осень
На жаль, планування типових квартир обмежує політ фантазії при створенні самого гар