Новые Советы

2717

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2546

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6034

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2900

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Кухня Колірне рішення столової білизни

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Колірне рішення столової білизни

Столова білизна у вигляді серветок і скатертин допомагає прикрасити стіл під час сервіровки. Але крім цього, скатертина й серветки захищають стіл від забруднення, при цьому створюючи особливу атмосферу свята.   

Асортименти столової білизни, що зараз пропонується сучасними магазинами, досить багатий і дозволяє підібрати серветки й скатертини на будь-який, навіть самий вимогливий смак. Кожний покупець може вибрати столову білизну по кольорі: починаючи від стриманих і однотонних виробів, закінчуючи незвичайними фантастичними малюнками.  

Столова білизна, крім своїх практичних властивостей, відмінно справляється із завданням декорування обідніх зон. Використовуючи серветки й скатертини для стола, ви створюєте особливу атмосферу затишку й сімейну традицію збиратися за красиво накритим столом щодня.  

Колір столової білизни краще вибирати відповідно ступеню важливості, приміром, для щоденних обідів підійдуть не мазкі тони. Якщо ж вам має бути приймати гостей, подбайте про гідні варіанти серветок і скатертин. Бажано, щоб комплект столової білизни сполучався по кольорі, тоді особлива атмосфера врочистого свята буде сприяти підвищенню настрою.   

Підкреслюють настрій свята столова білизна кристально білих і насичених бордового  квітів. Якщо ви хочете зробити ваші сімейні посиденьки більше теплими, вибирайте столову білизну, прикрашена візерунками або ж однотонною клітинкою.  

Сама міцна тканина, що підходить для столової білизни — льон. Природний матеріал добре зарекомендував себе вже дуже давно. З нього шиється не тільки столова білизна, але й багато інших предметів: одяг, постільна білизна.  

Столова білизна з льна більше міцне й здатне прослужити довгий час. Ця тканина навіть пос численних прань, не витягаючись, зберігає свою форму, не вицвітає й служить прикрасою стола на радість господарці довгі роки.  

Вибираючи для свого будинку столова білизна, ураховуйте один нюанс. Якщо ви хочете прослить гарної  і культурною господаркою будинку, купуйте, що підходять скатертини серветки двох розмірів. Для сніданків і полуденків можна використовувати серветки розміром тридцять на тридцять сантиметрів. Для обідів же необхідні серветки більших розмірів, але не більше шістдесятьох сантиметрів

Будет Вам Полезно
В останні роки в дизайні інтер'єрів чітко простежується любов до так званих вільних п
Кухонні меблі, втім, як і будь-яка інша, має потребу в особливому відході. Саме правил
«Столова білизна» - цим гарним терміном професійні ресторатори, та й звичайні г
Беручись за ремонт кухні, кожний хазяїн мріє зробити її не тільки більше стильної й м