Новые Советы

2769

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2582

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6127

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2936

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Кухня Колірне рішення столової білизни

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Колірне рішення столової білизни

Столова білизна у вигляді серветок і скатертин допомагає прикрасити стіл під час сервіровки. Але крім цього, скатертина й серветки захищають стіл від забруднення, при цьому створюючи особливу атмосферу свята.   

Асортименти столової білизни, що зараз пропонується сучасними магазинами, досить багатий і дозволяє підібрати серветки й скатертини на будь-який, навіть самий вимогливий смак. Кожний покупець може вибрати столову білизну по кольорі: починаючи від стриманих і однотонних виробів, закінчуючи незвичайними фантастичними малюнками.  

Столова білизна, крім своїх практичних властивостей, відмінно справляється із завданням декорування обідніх зон. Використовуючи серветки й скатертини для стола, ви створюєте особливу атмосферу затишку й сімейну традицію збиратися за красиво накритим столом щодня.  

Колір столової білизни краще вибирати відповідно ступеню важливості, приміром, для щоденних обідів підійдуть не мазкі тони. Якщо ж вам має бути приймати гостей, подбайте про гідні варіанти серветок і скатертин. Бажано, щоб комплект столової білизни сполучався по кольорі, тоді особлива атмосфера врочистого свята буде сприяти підвищенню настрою.   

Підкреслюють настрій свята столова білизна кристально білих і насичених бордового  квітів. Якщо ви хочете зробити ваші сімейні посиденьки більше теплими, вибирайте столову білизну, прикрашена візерунками або ж однотонною клітинкою.  

Сама міцна тканина, що підходить для столової білизни — льон. Природний матеріал добре зарекомендував себе вже дуже давно. З нього шиється не тільки столова білизна, але й багато інших предметів: одяг, постільна білизна.  

Столова білизна з льна більше міцне й здатне прослужити довгий час. Ця тканина навіть пос численних прань, не витягаючись, зберігає свою форму, не вицвітає й служить прикрасою стола на радість господарці довгі роки.  

Вибираючи для свого будинку столова білизна, ураховуйте один нюанс. Якщо ви хочете прослить гарної  і культурною господаркою будинку, купуйте, що підходять скатертини серветки двох розмірів. Для сніданків і полуденків можна використовувати серветки розміром тридцять на тридцять сантиметрів. Для обідів же необхідні серветки більших розмірів, але не більше шістдесятьох сантиметрів

Будет Вам Полезно
Організувати кухонний простір, ми завжди відштовхуємося від переліку тих предметів
Полки на кухне, конечно, являются дополнительными площадями, с помощью которых удает
Взагалі ідея створення їдальні як окремої кімнати в будинку досить нова. Звичне місц
Як відомо, кухня в житті сучасної людини є не тільки місцем готування їжі, але й неві