Новые Советы

2767

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2582

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6127

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2936

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Кухня Компактна кухня: дизайнерські інновації

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Компактна кухня: дизайнерські інновації

Що можуть запропонувати нам сучасні магазини меблів, якщо ви вирішили придбати кухонні меблі? Як правило, це громіздкі конструкції, що мають у комплекті такі ж об'ємні шафи, столи, острівні частини та інше. Ну а якщо площа кухні обмежена, як бути в цьому випадку?  

Якщо ви шукайте дійсно елегантну й компактну кухню, яка б не захаращувала простір і виглядала б завжди превосходно, те вас напевно зацікавить одна з останніх моделей. Круглий «склянка» - саме так дійсно й виглядає даний гарнітур, що відрізняється великою місткістю й наявністю всіх необхідних на кухні функцій.  

Але незважаючи на те, що кухонні меблі прекрасно справляються із проблемами недостачі простору в дуже функціональній і елегантній формі, її загальна площа не перевищує двох квадратних метрів. Погодитеся, дуже зручне рішення для особливо невеликих приміщень.  

Інтегрована кухня обертається на сто вісімдесят градусів. Кухня здатна забезпечити всі пункти, які необхідні тут, починаючи від раковини, закінчуючи готуванням і розігріванням блюд у мікрохвильовій печі, і навіть наявністю посудомоечной машинки.  

Хоча ідея подібної кухні привертає увагу, але не для всіх дане придбання взагалі можливо. У середньому покупка круглої кухні обійдеться вам від шести з половиною до п'ятнадцяти тисяч доларів

Компактна кухня від французької компанії Kitchoo була розроблена для того, щоб забезпечити повну функціональність кухні, при цьому не віднімаючи дорогоцінний вільний простір. Більшість подібних моделей включають інтегровану морозильну камеру, варильну поверхню, раковину й установлений змішувач для води.  

Додатково прийде заплатити за окремі предмети, включаючи мікрохвильову піч, посудомоечную машинку, пральну машинку, кошик і стійку для посуду залежно від побажань покупця.  

Кухні Kitchoo ставляться до практичним, гарним і добре укомплектованих моделей. Всі елементи кухні можуть бути заховані за дверима, якщо не використовуються хазяїнами. Зовні в закритому стані кухня походить на будь-яку іншу шафу або комод, що ви могли б знайти в себе будинку.  
 
 

Будет Вам Полезно
Туманные, ленивые дни лета уже давно позади, а на улице с полной властью правит осень
Навіть якщо ви вже давно не миєте посуд звичним способом, а волієте користуватися фу
Поява пральної машинки в будинку значною мірою знімає частина турбот із плечей госп
Як багато людей прокидаються з думкою про те, що навколишня їхня обстановка, м'яко -го