Новые Советы

2769

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2582

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6127

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2936

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Кухня Вибір кращого ножа - короля кухні

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Вибір кращого ножа - короля кухні

Як вибрати для оброблення продуктів на кухні кращий ніж?  Питання на перший погляд досить легкий, але насправді - це завдання не із простих. Якщо ви неправильно виберете ніж, лезо його буде часто тупитися, продукти погано різатися, а настрій від цього буде швидко падати. Який ніж краще для повсякденних робіт на кухні? на Це питання ми постараємося відповісти як можна точніше й обширнее.

Спершу розглянемо види матеріалу, з якого виготовлені ножі. Сам ніж складається з леза й рукоятки. Що стосується рукояток, то вони звичайно виготовляються з металу, дерева й пластмаси. Що стосується останнього матеріалу, то він менш усіх практичний і не довговічний. Металева рукоятка більше практична, але не зовсім зручна для руки, вони також досить важкі. З усіх найбільш удалим варіантом є ніж з дерев'яною ручкою. Він і в руці лежить зручно, і легкий, і не сковзає, а також досить міцний

Як правило, лезо для ножа виготовляють із нержавіючої сталі. Простий звичайний матеріал не доріг, але й не надійний. Воно часто тупиться й швидко ламається. Мало тому, йому властива властивість поганого різання й частої травми пальців

Існує також матеріал - кераміка, але він відносно дорогою, хоча й довговічний

Существет кілька типів ножів відповідно до їх функціональності. Так наприклад, існує ніж для нарізки сиру, ковбаси або іншого м'яса. Ніж для хліба із зубчиками прекрасно справляється як з дуже м'яким хлібом, так і злегка засохлим, але дуже кришиться. Існує ніж для чищення овочів, а також обробні ножиці. Але деякі господарки цілком справляються й без цих изисков, застосовуючи в процесі готування один лише універсальний ніж

Ми ж поговоримо про те, які головні ножі необхідні на кожній кухні. Це ножі трьох стандартних розмірів: маленький близько 27см, середній - порядку 40см і великий ніж більше 45см. Цими ножами можна й картоплю почистити й м'ясо порізати.  

Хотілося б дати вам кілька важливих рад, які допоможуть сдеобрлать правильний вибір убік кращого кухонного ножа:

1. Помнете про те, що чим ширше лезо, тим більше рівним виходить зріз у продукту. І навпаки, занадто вузький ніж приводить до нерівностей на краях розрізаних шматочків, однак різати їм значно легше.

2. На практичність ножа дуже впливає заточення леза. Гарні дорогі ножі проходять гарну школу лазерного загартування. Вони не точаться лазером, а саме загартовуються. Перпендикулярні ризики на лезі матового кольору подтвержают факт саме лазерної роботи. Вони значно дорожче звичайних ножів. Однак у них є великий плюс: вони не вимагають спеціального заточення, а при частому використанні самі стають гостріше.

3. Зверніть увагу на систему кріплення в ножі лезі й рукоятки, які головним чином припускають надійність виробу. Лезо ножа повинне прикреплятся за допомогою заклепок, які у свою чергу гарненько отшлифованни й надійно закрепленни. При цьому лезо повинне цілком бути внахлест площі рукоятки.   

4. Що стосується виробника кухонних ножів, те фірмових виробів сну ринку пропозиції дуже багато, як вітчизняних, так і закордонних. Дуже модними й популярними на сьогоднішній день є японські ножі.  Нерідко й вітчизняні ножі пропонуються високої якості. Головне - не заощаджуйте!

Тому що вам набагато швидше приется розчаруватися як дешеві зразки й купувати вже більше дорогі варіанти
5. Від якості леза залежить строк експлуатації ножа, а також якість одержуваної продукції після її різання.  Як правило вони виготовляються з неравеющей стали з домішкою ванадію, хрому або молібдену. Якісна сталь рівна, гладка без видимої ребристості. А от у дешевих варіантах - досить популярні дрібні крихти, виїмки на поверхні
6. Купити ніж для кухні з малодоходного досить проблематично, тому що він не занадто розповсюджений впродаже.
7. Ріжуча сторона ножа не повинна мати хвилястої поверхні, а бути строго рівної й міцної. Також не повинне бути зіскрібків, вм'ятин і виборин.  

Так, як ви бачите ножів досить широкок розмаїтість. Головне - щоб правильно підібрати схему відбору непотрібних ножів по певних параметрах і вибрати ту зхолотую середину, що не тільки буде радувати погляд, але й наповнить комфортом і насолодою готування їжі на кухні. 

Будет Вам Полезно
Виниловые наклейки уже давно используются в декоре различных комнат. Украсить милой
Кухня завжди була й буде одним з головних місць у будинку: тут відбувається найважли
За старих часів приймали їжу в житловій кімнаті, тут же розташовувалося й вогнище. Сь
Кухня во многих домах является одним из самых любимых «мест обитания» всех дом