Новые Советы

2679

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2515

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
5969

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2864

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Кухня Види фартухів на кухню

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Види фартухів на кухню

Саме місце, що забруднюється часто, на кухні розташовано між стільницею й навісними шафами кухонного гарнітура. Вільний простір стіни в мийки й газової плити вимагає особливої уваги. Мало просто підібрати матеріал для фартуха, щоб він служив прикрасою кухні, важливо також орієнтуватися й на його якість і довговічність.   

Що ж пропонують нам виробники кухонних меблів для вибору фартуха на кухню? Самим старим і класичним варіантом обробки даної зони є, звичайно ж, керамічна плитка. Вона вже давно зарекомендувала себе з позитивної сторони. Плитку для кухні на фартух можна підібрати будь-якого кольору, фактури й розмірів. Залежно від бажання покупця, плитка може бути як однотонної, так і із графічними малюнками.  

Пластик також як і керамічна плитка часто використовується за обробки фартуха. Ці матеріали не бояться води й жиру. Будь-яке забруднення легко віддаляється з їхньої поверхні. Але все-таки керамічний фартух на кухні виглядає набагато краще й дорожче. Фартух із пластику на кухні можна назвати «економ» варіантом. Вартість пластикових панелей невисока, тому їх вибирають, щоб здешевити ремонт кухні.  

Одним з найдорожчих і оригінальних способів прикрасити фартух на кухні є скло. Фартух для кухні зі скла сам по собі вже стає центральним місцем усього декору приміщення. Глянсовий блиск поверхні скла додає кухні особливий лиск. Із прозорих скло-панелей збирають фартух на кухні.  

По-справжньому перетворює кухня, якщо скляний фартух являє собою фото-пано з абсолютно будь-яким зображенням. Такі панелі можуть бути виготовлені із двох стекол, між якими міститься зображення. А можуть бути виготовлені з одного скла, на яке зображення наклеюється. 

Скляний фартух на кухні може також служити місцем зберігання різних предметів. На стіні встановлюють рухливу скло-панель, за якої розташовуються полки. Стекло може бути матовим, глянсовим, з вираженою фактурною поверхнею, кольоровим або із зображенням візерунків.  

Фартух зі скла на кухні прослужить довгий час. При правильному обігу й постійному відході навіть такий тендітний матеріал як стекло буде радувати своїх хазяїв не один рік. 

Будет Вам Полезно
Яка велика розмаїтість кухонь можна виявити в сучасній квартирі або будинку! Що особ
Кружевные скатерти — самый легкий и доступный вариант украшения обеденного стола.
Не випадково, всі що пов'язане із французькою тематикою, нерозривно асоціюється в на
Іноді ми намагаємося знайти незвичайні рішення для декору свого будинку, при цьому м