Новые Советы

2727

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2548

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6046

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2904

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Кухня Як сполучити кухню і їдальню

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Як сполучити кухню і їдальню

На жаль, планування типових квартир обмежує політ фантазії при створенні самого гармонічного дизайну інтер'єра. Вся квартира розділена на кілька обмежених житлових зон, у яку входить також і кухня. Але останнім часом всі частіше при ремонті й облаштованості квартири дизайнери пропонують удатися до перепланування приміщення

Кухня — саме часто відвідуване місце в будинку. Вона приділяється не тільки для готування їжі, але й для її прийому. Розміри типових кухонь бувають настільки малі, що, часом, доводиться замислюватися про планування сполученої кухні і їдальні.  

Знос перегородки між кухнею і їдальнею — один з варіантів створення проекту дизайну кухні з їдальні. Необхідно нагадати про те, що дозвіл на такі роботи необхідно одержувати додатково.  

Але знос перегородки між кухнею й житловою кімнатою цей тільки початок шляхи, у якому необхідно створити найкращий і гармонічний дизайн кухні-їдальні. Насамперед проект кухні-їдальні повинен включати ті моменти оформлення інтер'єра, які допоможуть розмежувати дві функціональні зони.  

Поділ кухні, сполученої з їдальні, можна зробити за допомогою різних оздоблювальних матеріалів. Так, приміром, використання різних напольних і стельових покриттів для кухні і їдальні допоможуть підсилити ефект зонирования. Але щоб результат був більше продуктивним, краще використовувати матеріали не тільки різних фактур, але й різних квітів — це тільки зіграє на руку в справі дизайну кухні сполученої з їдальні.  

Виділити обідню зону при плануванні кухні-їдальні можна за допомогою освітлювальних приладів. Розташувавши над обіднім столом гарну й незвичайну по дизайні люстру, ви акцентуєте на ньому увага.  

Як правило, проект кухні-їдальні припускає сполучення кухні й вітальні. Дане рішення рятує від необхідності придбання окремих меблів для відпочинку, що буде розташована у вітальні, від покупки додаткової техніки. Усе, що прийде зробити, так це витратитися на оздоблювальні матеріали й облаштованість самої кухні

Проблема сполученої кухні з їдальні в тім, що всі предмети в ній завжди будуть перебувати на очах, що тільки дратує око достатком зайвих деталей. Щоб позбавити себе від цього на момент, коли ви не користуєтеся кухнею, її можна відокремлювати від столової зони за допомогою стаціонарної перегородки.  

Як перегородка в сполученій кухні-їдальні може виступити система розсувних панелей. Для їхньої установки нагорі й унизу уздовж всієї робочої зони встановлюються напрямні, на які й будуть кріпитися панелі. Коли робота на кухні кінчена, ви просто закриваєте кухонну зону

Будет Вам Полезно
За старих часів приймали їжу в житловій кімнаті, тут же розташовувалося й вогнище. Сь
Ні для кого не секрет, що на кухні все повинне бути потроєне з максимальною зручністю
Обстановка на кухні багато в чому визначається наявністю зручних і функціональних м
Фіолетовий, жовтогарячий, червоний, синій, жовтий... Як часто ми використовуємо дані