Новые Советы

2772

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6133

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2937

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Кухня Кухонні предмети від Джона Льюиса

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Кухонні предмети від Джона Льюиса

Ім'я Джона Льюиса широко відомо в колах дизайнерів і звичайних покупців. Саме ця людина є автором багатьох унікальних дизайнерських предметів, які стають прикрасою будь-якої кімнати, але все-таки більшу славу принесли дизайнерові його ідеї для облаштованості кухні

Винна шафа Складно назвати самим необхідним предметом на кухні, але це справжня знахідка для тих, хто мріє створити дійсно функціональну й унікальну обстановку гідну будь-якого гурмана.  

Винна шафа від Джона Люьиса здатний стати прекрасним місцем зберігання порядку сорока шести пляшок шляхетного напою. У холодильнику є дві окремі зони охолодження й цифровий блок контролю температури

Багатофункціональна духова шафа з убудованою пароваркою ще один утвір відомого дизайнера. Зовні духова шафа являє собою цілком сучасну комплектацію, але саме цікаве заховано усередині. «Начинка» шафи має убудовану функцію пароварки, де за допомогою регулятора можна задати три режими готування продуктів. Ви можете, регулюючи температуру, размораживать, а після готовити.   

Якщо немає місця у ванній кімнаті або ж немає іншої підсобки, швидше за все, пральна машинка буде встановлена на кухні. Акуратний і ергономічний дизайн побутового приладу дозволяє розмістити його навіть у самій маленькій кухні. Маючи двадцять одну програму прання білизни, пральна машинка стає дійсно справжньою знахідкою для господарок. У перелік програм входить також четирнадцатиминутная програма, що освіжає білизну.  

Іноді так хочеться порадувати своїх домочадців новим вишуканим блюдом, приготовленим у духовці, але всі наміри відразу руйнуються, як тільки доводиться згадати про наступне збирання. Якщо й ви любите готовити, але ненавидите забирати після духовку, то нова модель приладу від Джона Льюиса буде оцінена вами по-достоїнству.  

Завдяки одному натисканню кнопки ви запускаєте систему самоочищення, що за кілька хвилин звільняє вас від рутинного обов'язку. Слід зазначити й той факт, що духова шафа заощаджує енергію за рахунок четирехкамерного скла. Дверка шафи щільно прилягає до поверхні, що зберігає все жарке повітря усередині духовки. Із цієї причини час готування значно скорочується, що скорочує також споживання електроенергії. 

Будет Вам Полезно
Дизайн інтер'єра кухні важливий для кожної господарки. Приміром, домогосподаркам до
Кухня для будь-якої господарки є стратегічно важливим об'єктом, якому потрібно обла
Навіть дрібні деталі здатні сформувати неповторний стиль у будь-якому приміщенні. П
Як відомо, кухня в житті сучасної людини є не тільки місцем готування їжі, але й неві