Новые Советы

2733

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2556

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6061

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2910

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Кухня Кільця для серветок своїми руками

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Кільця для серветок своїми руками

Організація врочистого обіду або ж звичайний день народження завжди жадає від господарки демонстрації всіх її вмінь. Мало просто приготувати смачні й гарні блюда. Багато в чому атмосферу свята створюють важливі дріб'язки, якими можуть бути й кільця для серветок.  

Порадувати своїх близьких і вразити гостей оригінальністю можна за допомогою кілець для серветок, створених своїми руками. Для прояву своїх творчий похилостей можна використовувати старі шпильки, гарні гумки, бісер, старі намиста й кільця.  

Створити  кільця для серветок своїм руками можна й з полімерної глини, що часто використовується для ліплення з малюками. Різнобарвними елементами з полімерної глини можна прикрасити металеві кільця для серветок, змінивши їх до невпізнанності.  

Кільця для серветок своїми руками виконати не складно, головне, підійти до даного питання творчо. Красиво й незвичайно смотрятся кільця для серветок з бісеру. Для роботи над ними вам знадобиться дріт і бісер необхідного вам по декорі кухні або їдальні кольору. Вам залишається нанизати бісер на дріт, а кінці декорувати бусинками більших розмірів, щоб дрібний бісер не зіскочив із дроту.  

Дріт з бісером необхідно оповити навколо будь-якого круглого предмета, чий діаметр не більше п'яти сантиметрів. Коли робота буде завершена, необхідно закріпити всю конструкцію, з'єднавши ряди бісеру між собою дротом

Пластикові кільця для серветок можна різноманітити за рахунок їхнього фарбування й нанесення на них малюнків. Тематика може бути самої різної, від екзотичних символів до квіткових мотивів. Навіть стара шпилька із фрагментами зі стеклярусу або бісеру може стати прикрасою для металевих кілець для серветок. Досить наклеїти цікаву заготівлю на кільце, і перед вами гідна прикраса для вашого стола.   

Щоб прикрасити серветки можна швидко й без витрат створити унікальні кільця для серветок, використовуючи для цього свої старі намиста, які або вже вийшли з моди або ж не піддаються ремонту. На дріт надягніть бусини для формування окружності необхідного діаметра. Завершальним елементом стане вузька стрічка, у тон бусинам, зав'язана в бант. 

Будет Вам Полезно
Кухня в стандартном понимании уже давно перестала быть таковой. Кухня теперь не толь
Даже мельчайшие детали способны сформировать неповторимый стиль в любом помещении.
Для один червоний колір символ страсті й вогню, для інших — агресії, а треті віднос
Не секрет, что кухня несет определенную функцию, становясь одной из самых важных ком