Новые Советы

2771

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6133

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2937

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Кухня Рожевий дизайн кухні

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Рожевий дизайн кухні

Рожевий колір в інтер'єрі квартири зараз у моді. Звичайно, рожевий уважається улюбленим відтінком всіх гламурних блондинок і ляльки Барби, але ця тільки думка, нав'язана анекдотами й виробниками ляльок. У дійсності рожевий колір люблять багато хто, до того ж даний відтінок рятує від депресії й освіжає інтер'єр.  

Рожева кухня вже не така рідкість у сучасних квартирах. Настільки свіжий і «живий» відтінок дуже люблять використовувати дизайнери особливо для створення «жіночої» кухні. Рожевий колір нерідко є улюбленим кольором людей почуттєвих і небагато ранимих. Перебуваючи в кухні рожевого кольору, будь-який легко позбувається від почуття агресії й поганого настрою.  

Дизайн рожевої кухні можна почати з підбора підходящих меблів. Рожевий колір представлений численними відтінками, і якщо ви не хочете використовувати в інтер'єрі кухні насичений рожевий колір, ви можете легко вибрати із всієї гами відтінку більше легкі й ненав'язливі кольори.  

Кухня, виконана тільки в рожевому кольорі, хоча й привертає увагу, але все-таки дизайнери радять «розбавляти» даний відтінок іншими квітами. Ви можете зробити кухню більше ніжної й свіжої за рахунок додавання чистого білого кольору. На фотографіях біло-рожева кухня демонструє, наскільки ці два відтінки здатні розширити простір звичайної кухні. Білі стільниці, рожеві фасади та інші елементи декору обраної палітри додають у кухню нотки бездоганності

Аматорам незвичайних сполучень радимо звернути увагу на незвичайні сполучення рожевого кольору з іншими насиченими відтінками. Так, приміром, рожево-сіра кухня стане найкращим варіантом для тих, хто хоче сполучити в дизайні практичність і елементи шику.  

Ті, кому подобається сполучення чорн і білого, можуть поекспериментировать і додати до класичного чорного кольору ніжний і освіжаючий рожевий. Замовляючи меблі, можна підібрати більше підходящий відтінок рожевого. Маючи на руках фото-макети рожевої кухні з елементами чорного кольору, ви зможете зробити остаточний вибір.  

Якщо ви любите яскраві й насичені відтінки, імовірно, ви оціните бузково-рожеву кухню. Хоча дане сполучення одне із самих сміливих і не всі можуть «існувати» у настільки яскравих тонах, одне можна сказати точно — ваша кухня точно приверне увагу ваших гостей.  

Вибираючи варіанти рожевої кухні, думайте насамперед про власний комфорт. Оцінюйте, яке вам буде перебувати в тім або іншому колірному рішенні. 

Будет Вам Полезно
Коли виникає необхідність установити на кухні додаткові полки, ми діємо виходячи з п
Вариантов дизайна кухни великое множество. Каждый из них заслуживает внимания и явл
Плотно вошедшие в нашу жизнь, барные стойки стали непременным атрибутом многих совре
Винные подставки и стойки часто становятся необходимыми атрибутами для всех цените