Новые Советы

2674

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2512

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
5959

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2861

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Кухня Дизайнерське рішення: холодильники

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Дизайнерське рішення: холодильники

Перелік предметів, без яких неможливо обійтися на кухні, включає в собі дуже багато дійсно функціональних приладів. Побутова техніка самої різної величини, потужності, дизайну й призначення допомагає полегшити процеси готування продуктів і збільшити строк їхнього зберігання. За останнє відповідають, звичайно ж, холодильники. Про те, що ж нового в настільки звичному для багатьох приладі на кухні пропонують нашій увазі дизайнери й розроблювачі, і поговоримо в цій статті

Як правило, холодильник займає окреме місце на кухні й складно поплутати його із чимсь іншим. А от маленькі холодильники від дизайнера Дональда Чона з першого погляду навіть не видають свого щирого призначення.  

Його холодильники, оформлені у вигляді звичайних висувних кухонних ящиків, дуже зручні й мало хто відразу визначить, що тут у вас зберігаються продукти. Основна проблема, на яку творець проекту намагався знайти рішення, полягає у величезній кількості їжі, що просто виявляється на смітнику, коли в інших країнах людям доводиться голодувати.  

Менший розмір холодильника припускає зберігання меншої кількості продуктів, а це значить, що все буде купуватися відповідно до потреб споживача, не про запас, а після викидатися

Наступна дизайнерська ідея більше стосується додаткових зручних деталей, ніж нових і оригінальних розробок. Откривалка для пляшок, закріплена на поверхні холодильника, є зручною річчю, що перебуває завжди в прямому доступі.  

Елегантне рішення для самої часто проблеми: вам тепер не прийде довгий час присвячувати пошукам такий необхідної откривалки, втрачаючи при цьому дорогоцінний час

Коли ви живете в невеликій квартирі, де площа кухні розрахована лише на розміщення тут самого необхідного, доводиться виходити з положення, вибираючи дійсно компактні прилади й меблі. Невеликий холодильник від Izona вбудовується в меблевий гарнітур, являючи собою звичайний ящик для зберігання.  

Використовувати подібну модель можна на свій розсуд, при цьому маючи його як додатковий прилад у себе на кухні. П'ять різних режимів дають можливість використовувати його як звичайний холодильник, морозильник, комору або винний льох. Керування температурою здійснюється кнопками, які розташовані на дверцятах.  

Ви коли-небудь замислювалися над тим, що звичайний холодильник може міняти своє положення, тобто в такий спосіб повністю руйнується думка про те, що прилад повинен займати тільки вертикальне положення? Незвичайна модель компанії Samsung дозволяє залежно від площі кухні й бажання споживача встановлювати холодильник горизонтально у вигляді стильного буфета, або вертикально, як звичайно.

Будет Вам Полезно
Навіть якщо ви вже давно не миєте посуд звичним способом, а волієте користуватися фу
Открытые полки на кухне стали популярны не так давно. При этом полки выполняют не тол
Кава як напій завоювала свою популярність уже давно. Міцний і хвилюючий смак тонізу
Кухня является одним из часто посещаемых мест в квартире, поэтому насколько грамот