Новые Советы

2767

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2582

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6127

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2936

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Кухня Дзеркалу на кухні - бути або не бути?

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Дзеркалу на кухні - бути або не бути?

Складно уявити собі сучасну квартиру без дзеркал. Якщо раніше дзеркало виконувало тільки практичну функцію, то тепер воно по праву є одним з найкращих і практичних оздоблювальних матеріалів. Своє місце дзеркало змогло знайти навіть на кухні.  

Вирішуючи питання — чи доречно дзеркало на чи кухні ні — кожна родина робить сама свій остаточний висновок. Але можна сказати лише одне, що наявність дзеркала на кухні має більше плюсів, ніж мінусів.  

Дзеркало в інтер'єрі кухні грає свою особливу роль, допомагаючи різноманітити звичний образ приміщення. Ще за старих часів уміння розставляти дзеркала в кімнатах цінувалося на вагу золота. Невеликі приміщення за рахунок дзеркал перетворювалися у величезні зали. Таким трюком користувалися при створенні бальних залів або ж урочистих входів.  

Інтер'єр кухні за рахунок дзеркала починає грати новими фарбами, здобуває надзвичайну рельєфність і обсяг. Використовуючи різні техніки укладання дзеркальних плит майстри створюють на кухні по-справжньому прекрасні шедеври оздоблювального мистецтва

Єдина умова, який необхідно виконувати перед безпосереднім укладанням дзеркальної плитки на кухні — поверхня стін повинна бути абсолютно рівної. Дзеркало на кухні здатно не тільки створити незвичайний і цікавий по задуму інтер'єр, але до того ж акцентувати увагу й підкреслити вади стін.  

Від типу укладання дзеркал на кухні залежить кінцевий результат ремонту тут. Плитка випускається стандартних розмірів у вигляді правильних квадратів більших і малих розмірів, а також у вигляді прямокутників. Необхідно відразу сказати, що дзеркало на кухні краще викладати тільки більшими квадратами. Справа в тому, що такий тип укладання позбавить приміщення шарму. Ви скоріше буде відчувати себе в стінах лікарні

Зовні більш гармонійно виглядає дзеркальна стіна, складена із дрібної плитки. А якщо ж ви хочете використовувати велику плитку, тоді почніть комбінувати її укладання із прямокутної.  

Дзеркало в інтер'єрі кухні грає не тільки особливу декоративну роль. Мало хто замислювався над тим, що дзеркало на кухні сприяє збереженню комфорту й психологічного спокою. Будь-яка людина почуває себе не комфортно, якщо не бачить вхідні двері в приміщення. Дзеркало, установлене, приміром, над робочою зоною допомагає спостерігати за тим, що відбувається за спиною й бачити вхідних на кухню.  

Доглядати за дзеркальною плиткою дуже легко — будь-який засіб для миття стекол допоможе зберігати первісний блиск і красу дзеркала на кухні

Будет Вам Полезно
Отделанная керамической плиткой рабочая зона на вашей кухне может стать прекрасным
Перечень предметов, без которых невозможно обойтись на кухне, включает в себе очень
Якщо ви шукайте витончені й оригінальні предмети, які могли б прикрасити ваш інтер'є
С давних времен кухня является центром дома, его теплым и уютным уголком, где за стол