Новые Советы

2671

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2511

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
5949

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2858

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Кухня Висвітлення й прийом їжі

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Висвітлення й прийом їжі

Роль висвітлення на кухні, втім, як і в інших кімнатах, складно переоцінити. До всіх деталей продумана кухня просто «померкне», якщо висвітлення тут буде недостатнім. Для того, щоб у кухні було приємно готовити, а також приймати їжу, варто ретельно підійти до установки освітлювальних приладів у даному приміщенні  

Раніше на кухні розташовували один світильник, уважаючи його достатнім джерелом світла для всього приміщення. Напевно ви помнете, наскільки тьмян і сумовитими були кухні в минулому. Зараз же на кухні встановлюють висвітлення, орієнтуючись, як мінімум, на три напрямки: висвітлення робоче, обіднє й загальне. Давайте ознайомимося з кожним варіантом висвітлення ледве докладніше.  

Господаркам доводиться готовити на кухні, роблячи всі маніпуляції з едою в області стільниці кухонного гарнітура; мити посуд і готовити в плити. Як правило, світло в цьому випадку жінка загороджує собою. От із цієї причини освітлювальні прилади просто необхідні над робочою зоною.  

У цій частині кухні висвітлення встановлюється в полках, під якими й розташовується робоча частина кухонного гарнітура. Світильники вбудовуються й у витяжку, щоб процес готування їжі можна було легко контролювати.  

При установці висвітлення над робочою зоною кухні, необхідно враховувати, що всі прилади повинні бути одного спектра світла. І ще одна особливість вибору типу висвітлення в даній зоні: світло повинен зберігає натуральний вид їжі, не спотворюючи його.  

Висвітлення стелі на кухні вже ставиться до варіанта загального висвітлення. У цьому випадку світло необхідне лише для того, щоб просто освітити приміщення, коли щось необхідно взяти тут. Як правило, для загального висвітлення встановлюють звичайні світильники або ж крапкові.  

Обідня зона є практично на всіх кухнях, точніше в ті, де є обідній стіл. Висвітлення даної зони допомагає виділити її серед іншого приміщення. Над обіднім столом світло повинен розташовуватися так, щоб сам стіл перебував у пучку світла. Світло над обідньою зоною повинен бути таким, щоб підкреслювати привабливість їжі, підсилюючи тим самим апетит.   

Якщо обідній стіл постійно переміщають по кухні, у такому випадку виділити світлом стіл можна за допомогою високого торшера, що також зможе легко «подорожувати» по кухні

Будет Вам Полезно
Организуя кухонное пространство, мы всегда отталкиваемся от перечня тех предметов м
Когда кулинария является вашей  страстью, вы хотите, чтобы на кухне вас окружали т
Специи уже давно и прочно вошли в нашу жизнь - ни одно блюдо не обходится без них. Имея
Иногда мы пытаемся найти необычные решения для декора своего дома, при этом мы трати