Новые Советы

2728

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2550

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6052

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2905

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Кухня Висвітлення й прийом їжі

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Висвітлення й прийом їжі

Роль висвітлення на кухні, втім, як і в інших кімнатах, складно переоцінити. До всіх деталей продумана кухня просто «померкне», якщо висвітлення тут буде недостатнім. Для того, щоб у кухні було приємно готовити, а також приймати їжу, варто ретельно підійти до установки освітлювальних приладів у даному приміщенні  

Раніше на кухні розташовували один світильник, уважаючи його достатнім джерелом світла для всього приміщення. Напевно ви помнете, наскільки тьмян і сумовитими були кухні в минулому. Зараз же на кухні встановлюють висвітлення, орієнтуючись, як мінімум, на три напрямки: висвітлення робоче, обіднє й загальне. Давайте ознайомимося з кожним варіантом висвітлення ледве докладніше.  

Господаркам доводиться готовити на кухні, роблячи всі маніпуляції з едою в області стільниці кухонного гарнітура; мити посуд і готовити в плити. Як правило, світло в цьому випадку жінка загороджує собою. От із цієї причини освітлювальні прилади просто необхідні над робочою зоною.  

У цій частині кухні висвітлення встановлюється в полках, під якими й розташовується робоча частина кухонного гарнітура. Світильники вбудовуються й у витяжку, щоб процес готування їжі можна було легко контролювати.  

При установці висвітлення над робочою зоною кухні, необхідно враховувати, що всі прилади повинні бути одного спектра світла. І ще одна особливість вибору типу висвітлення в даній зоні: світло повинен зберігає натуральний вид їжі, не спотворюючи його.  

Висвітлення стелі на кухні вже ставиться до варіанта загального висвітлення. У цьому випадку світло необхідне лише для того, щоб просто освітити приміщення, коли щось необхідно взяти тут. Як правило, для загального висвітлення встановлюють звичайні світильники або ж крапкові.  

Обідня зона є практично на всіх кухнях, точніше в ті, де є обідній стіл. Висвітлення даної зони допомагає виділити її серед іншого приміщення. Над обіднім столом світло повинен розташовуватися так, щоб сам стіл перебував у пучку світла. Світло над обідньою зоною повинен бути таким, щоб підкреслювати привабливість їжі, підсилюючи тим самим апетит.   

Якщо обідній стіл постійно переміщають по кухні, у такому випадку виділити світлом стіл можна за допомогою високого торшера, що також зможе легко «подорожувати» по кухні

Будет Вам Полезно
Якщо оглянути поглядом всю квартиру, те абсолютно всі кімнати в ній мають своє значе
До такої популярної кімнати, як кухня, відношення вже давно змінилося. Тепер вона біл
Якщо ви звикли думати, що ваша кухня всього лише те місце, де ви займаєтеся тільки гот
Якщо Вам набридли старі меблі на кухні, громіздкість стола й непод’ємность важких с