Новые Советы

2774

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2586

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6136

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2938

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Кухня Дизайн складених серветок

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Электронная очередь зачисления в детский сад.

 


Дизайн складених серветок

Будь-яке торжество в родині не обходиться без гарного й хлібосольного стола. Зрозуміла справа, що кожна господарка намагається сервірувати свій стіл за правилами, у які входять застосування серветок для прикраси стола

Звичайно, для сервіровки стола найкраще використовувати тканеві серветки. Для подачі сніданку, обіду або вечері стіл оформляють серветками більших розмірів. Коли ж мова йде про полуденок, коктейльном вечорі або десерті, у цьому випадку стіл сервірують серветками менших розмірів.  

Помітьте, сервірувати стіл паперовими серветками вважається ознакою дурних манер. Паперові серветки більше доречні для використання на кухні, щоб витерти ними стіл або ж рука. Будь-яка поважаюча себе й своїх гостей господарка ніколи не буде сервірувати стіл паперовими серветками

Серветки на столі створюють особливу атмосферу свята й затишку, до того ж за допомогою серветок можна вдало завершити оформлення стола, додавши йому завершенность. Вибираючи серветки на стіл, можна підбирати їх у тон скатертини або ж відтінку, що контрастує з нею. Серветки на столі можуть відповідати кольору скатертини, але відрізнятися від її на парі тонів, що також виглядає красиво при оформленні стола.  

Прикрашаючи серветками стіл, не зайвим буде знати, що нещільні вироби можна всунути в спеціальні кільця для серветок. Така «конструкція» укладається ліворуч від тарілки гостюючи. Сервірований такими серветками стіл здобуває особливий шарм. Кільця для серветок просто зобов'язані сполучатися по своєму стилі з посудом, який сервірований стіл. У противному випадку, вам не вдасться створити шедевр сервіровки стола.  

Але мало просто оформити серветками стіл, просто уклавши їх поруч із посудом. Більше уваги до вашого стола допоможуть залучити красиво складені серветки, як на столі, так і в їдальнях приладах

Елементарний спосіб скласти серветку для сервіровки стола — просто сформувати із серветки трикутник. Але ви ж хочете вразити гостей своєю майстерністю оформлення стола, тоді вам необхідно вивчити інші, більше оригінальні методи додавання серветок.  
 

Навчитися складати серветки на стіл не складно. Приміром, візьміть квадратну серветку й складете її навпіл, щоб утворився прямокутник, а після - ще раз навпіл, образуя квадрат. Кілька вільних країв серветки відігніть, залишивши один край. Бічні сторони серветки згорніть і у вас вийде своєрідний «конверт», у який можна помістити вилку й ніж.   
 

Будет Вам Полезно
Найімовірніше мало хто може похвастати наявністю подібного побутового приладу в се
Как известно, кухня в жизни современного человека является не только местом пригото
Не всегда для декорирования дома необходимо тратить большие суммы, чтобы купить необ
В любом доме на каждой кухне невозможно себе представить приготовление пищи без исп