Новые Советы

2771

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6133

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2937

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Кухня Приємні дріб'язки своїми руками

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Монтаж стеновых панелей на кухне. Стеновые панели для кухни установка.

 


Приємні дріб'язки своїми руками

Не завжди для декорування будинку необхідно витрачати більші суми, щоб купити незвичайні по дизайні штучки. Багато чого для своєї квартири можна зробити самостійно, використовуючи для цього цілком звичні для нас предмети. Кілька варіантів створення оригінальних аксесуарів, можливо, надихнуть на нові шедеври

Знайти й купити тертку в наш час справа не хитре. Але вам не прийде використовувати тертку по її звичному методі. Ми пропонуємо вам створити дуже милу й ніжну композицію, але для неї краще підшукати кілька металевих терток різних форм.  

Оригінальна ідея використовувати тертки замість свічників, імовірно, сподобається й вам. Візьміть велике підношення й установите на нього свічі, а зверху накрийте тертками різної форми. Прикрасити підношення можна сухими листами або квітами для великої відповідності осінній тематиці. Для вашої безпеки замість свіч можна використовувати светодиоди.

До вас у гості збираються прийти друзі, тоді прикрасьте ваш святковий стіл бутилочкой провина, доповненої вашим дизайном. Оригінальна пляшка вина з особливим винним журналом підкреслить ваше тепле відношення до свої друзям.  

На невеликому блокноті необхідно надрукувати напис «Винний журнал». Тепер налийте небагато червоного вина в блюдце й змочите в ньому краю келиха. Сам келих перенесіть на блокнот і міцно пригорніть його до паперу, але так, щоб напис виявився всередині нього. Навіть якщо сліди від вина вийшли розмазаними, у цьому немає нічого страшного. Навпаки, це тільки підкреслить індивідуальність вашого задуму.  

Прихожі в будинок гості будуть писати в блокноті побажання господарці будинку, свої мрії й бажання. Після застілля ця пляшка буде прикрашати ваш будинок, нагадуючи вам про те, наскільки ви улюбленими й шановні близькими друзями.  

Прикрасити обідній стіл можна оригінально оформленими серветками. Замість звичних кілець скористайтеся оригінальними аксесуарами, які ви можете зробити зі звичайних стрічок, клеячи й дешевих  застібок.  

На стрічці в самому центрі проробіть отвір для застібки, а після просмикніть два кінці стрічки через неї. Можна також закріпити стрічку на серветці, зав'язавши із внутрішньо сторони невеликий бант. 

Будет Вам Полезно
Перед тем, как планировать покупку выбранной мебели под заказ, вам необходимо посмот
Сейчас при заказе кухонной мебели, люди все чаще предпочитают заказывать и встраивае
Не секрет, що будь-яке приміщення без додаткового декору нудно й занадто буденно. Вно
Холодильник, микроволновая печь, электрический чайник, плита — минимальный набор