Новые Советы

2764

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2581

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6125

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2934

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Кухня Буйство фарб на кухні

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Буйство фарб на кухні

Фіолетовий, жовтогарячий, червоний, синій, жовтий... Як часто ми використовуємо дані кольори в інтер'єрі кухні? У дійсності, не кожний здатний з такою сміливістю зробити кухню саме в одному з даних відтінків. Як правило, яскраві кольори є присутнім на кухні лише у вигляді невеликих аксесуарів. Сьогодні ж ми пропонуємо вам зануритися в мир фарб і ознайомитися з варіантами колірного оформлення інтер'єрів кухні.  

Проводячи багато часу на кухні, ми ретельно підходимо до вибору відтінків інтер'єра приміщення. Приміром, фіолетовий колір. Для один даний відтінок взагалі здається неприйнятним для кухні. Але насправді візуальний вплив цього діапазону відтінків дійсно працює в умовах сучасних кухонь.  

До речі, любов до фіолетового кольору видає людей творчих і щедрих. Фіолетовий — жагучий і глибокий колір. Саме собою зрозуміло, що кухні, виконані у фіолетовому кольорі, виразно загадково привабливі й сексуальні. Колір занадто модний у цьому сезоні, але й прекрасний одночасно для того, щоб улаштовувати на такій кухні кликані обіди.  

Синій рідко використовується в інтер'єрі кухні, тому що даний відтінок сприяє розслабленню. Споконвічно він сприймається як один із заспокійливих квітів. Але на деяких людей синій колір робить інша дія, підвищуючи настрій і даруючи масу позитивних емоцій. У чому причина цього? Справа в тому, що синій для них є символом літа й морячи

Продовжуючи розмову на тему різнобарвних кухонь, не можна не згадати про жовтогарячий колір. Даний відтінок унікальний і викликає як ненависть, так і любов серед різних людей. Але як би не ставилися до нього, жовтогарячий колір, безумовно, випромінює енергію, соковитість і підвищує настрій. Жовтогарячий колір, поряд із червоним сприяє підвищенню апетиту. Даний факт варто враховувати, якщо у вас є проблеми із зайвою вагою.  

Жовтий колір дарує оптимізм, підвищує настрій і дає відчуття радості. Він несе позитивну енергетику, заряджає оптимізмом. Більше ніжного й одночасно яскравого й стимулюючого інтер'єра кухні, виконаному в жовтому кольорі, немає.

За матеріалами сайту: - home-designing-m

Будет Вам Полезно
Кухонні меблі, втім, як і будь-яка інша, має потребу в особливому відході. Саме правил
Фен шуй на кухне осложняется тем, что это одна из немногих комнат в доме, которая слу
Кухня в стилі кантрі — своєрідний символ затишку й простоти «в одному флаконі&ra
Усім нам знайомо наступне висловлення: «дріб'язків у будівництві й дизайні немає