Новые Советы

2722

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2546

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6039

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2901

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Кухня Висвітлення на кухні

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Висвітлення на кухні

До питання висвітлення завжди підходять із особливою увагою поза залежністю від того, яка це кімната. Але все-таки, щоб не говорили, рівень і ступінь світла на кухні грає найчастіше дуже важливу роль. Не зрячи тут рекомендують установити відразу кілька типів висвітлення, адже світло багато в чому виступає в ролі окремого декоративного елемента.  

Особлива увага необхідно приділити обідній зоні. На великій кухні можна дозволити собі небагато поекспериментировать зі світлом і з використовуваними для цього приладами. Спробуйте над обідньою зоною розмістити кілька гарних і сучасних світильників. Якщо повісити їх нижче, ніж звичайно, відтінки заграють із новою силою. Але стежите за тим, що висота розміщення світильників не заважала ні вам ні вашим гостям

Незвичайно й казково виглядає висвітлення нижнього постаменту кухонних меблів. Розміщені по периметрі меблів убудовані світильники створюють навколишнє висвітлення, що покликані підкреслити бездоганність і красу напольного покриття. До речі, окремо варті «острівці» на кухні також можна обладнати подібною системою світла.  

Освітите робочу зону на кухні. Область, де ви звичайно займаєтеся готуванням їжі, вимагає також особливої уваги з погляду установки тут свого окремого висвітлення. Установите світильники таким чином, щоб вони повністю захоплювали всю робочу зону. Головне, щоб світло не зліпило й не било по очах

Мрієте створити щось незвичайне на кухні? Спробуйте використовувати для цього висвітлення, установлене над верхніми рядами кухонних ящиків. Область, вільна між ящиками й стелею може стати тим місцем, що приверне увагу. Кольорові люмінесцентні лампочки, установлені там, будуть опромінювати кухню чарівним світлом. Необхідно при такому висвітленні дотримувати балансу — інше світло на кухні повинен бути нейтральним, щоб не «перебивати» і не дисонувати з верхнім.   

Створити особливий акцент у незвичних місцях знову ж допоможе висвітлення. Установите лампи на задніх стінках шаф або полиць для зберігання. Насамперед це допоможе освітити навіть самі темні куточки, до того ж подібний декор відразу ж змушує кухню смотреться по-новому. 

Будет Вам Полезно
Чистота на кухне — визитная карточка любой хозяйки. По тому, насколько тщательно х
Ремонт кухні - справа тонке й досить скурпулезное. Не даром багато з людей довгі роки
Кухня уже давно стала одной из самых главных комнат в доме, где собирается вся семья
На кухні будь-яка господарка повинна відчуватися себе комфортно й упевнено, адже дан