Новые Советы

2773

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6133

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2937

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Кухня Кухня кантрі своїми руками

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Кухня кантрі своїми руками

Кухня в стилі кантрі — своєрідний символ затишку й простоти «в одному флаконі». Напевно, ви з любов'ю згадуєте той період, коли проводили літо в будинку своєї бабусі, де весь інтер'єр являв яскравий приклад кухні кантрі, де багато чого було зроблено своїми руками.  

Стиль кантрі як ніякий іншої підходить для створення неповторної затишної атмосфери в кухні, де по статистиці ми проводимо більшу частину часу. Кухня в стилі кантрі, як ми вже згадували, виявляє собою сполучення одночасно простих, але оригінальних і гарних речей.  

Головним правилом при оформленні інтер'єра кухні в стилі кантрі — максимальне зближення із природними мотивами. Якщо говорити про меблі, то в кухні в стилі кантрі перевага віддається тільки дерев'яної. До речі, доповнити кухню кантрі можна й зробленим своїми руками дерев'яним столом, що стане центральним місцем у кімнаті, за яким будуть збиратися всі домочадці й гості, що прийшли в будинок.  

Кухня в стилі кантрі припускає використання як оздоблювальний матеріал дерево, тому при створенні полового покриття найкраще використовувати дерев'яні мостини, штучний паркет, паркетну дошку або ж економа-варіант — ламинат. Кожної із цих матеріалів підкреслить природний початок, простоту й природність інтер'єра вашої кухні в стилі кантрі.  

Стіни кухні в стилі кантрі краще просто пофарбувати світлою фарбою, тому що використання шпалер у такому випадку не передбачено. Можна також декорувати стіни ліпниною або ж панелями, але важливо, щоб всі елементи інтер'єра кухні в стилі кантрі відповідали єдиній колірній гамі або ж вдало комбінувалися між собою.  

Не останнє місце при створенні стилю кантрі на своєї кухні грає й вибір підходящого текстилю. Можна прикрасити кухню кантрі шторами, на яких візерунок ви вишили своїми руками. Якщо говорити про штори для кухні в стилі кантрі, у цьому випадку чудово підкреслить унікальну простоту й легкість інтер'єра короткі фіранки з вираженим квітковим малюнком. До речі, принти у вигляді квітів і рослин є характерними при створенні декору кухні в стилі кантрі.  
 
 

Будет Вам Полезно
Столова білизна у вигляді серветок і скатертин допомагає прикрасити стіл під час сер
Для кожної російської людини самою головною стравою за всіх часів є хліб. Без нього
Столовое белье в виде салфеток и скатертей помогает украсить стол во время сервировк
Тісна кухня не підходила для того, щоб займатися нормальним готуванням пищи або спіл