Новые Советы

2728

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2549

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6049

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2905

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Кухня Романтика на кухні - про декорування

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Романтика на кухні - про декорування

Сучасні кухні усе більше походять на практично «бездушні» варіанти інтер'єра. Основна мета меблевих гарнітурів і побутової техніки - відповідати основній меті кухні, під якою мається на увазі готування їжі. Але ті, хто звик оточувати себе гарними й стильними предметами, хто любить перебувати в гармонії й теплі рідного вогнища, найчастіше вибирають романтичний інтер'єр на кухні

Особливість побудови романтичного інтер'єра на кухні полягає в бажанні передати гармонію відносин, тепло будинку й вишуканість, властивої миру романтики. Романтика на кухні дозволяє вдало сполучити в собі не тільки витонченість і височина обраного стилю, а також, що ще важливіше, дозволяє відпочивати тут тілом і душею.  

Але як же сполучити сучасне наповнення кухонь у вигляді самої різної побутової техніки й тепло домівки, гармонію й, головне, мир романтики на кухні? Насамперед проста романтика в будь-якому приміщенні виключає більшу завантаженість деталями, більше важливе місце тут займає сама естетическая краса декоративних елементів.  

Чудово підкреслять красу й щиросердечне тепло кухні, а заодно віднесуть у мир романтики, усілякі декоративні елементи, що підкреслюють цей особливий настрій. Керамічні статуетки або незвичайна форма свічники тільки підкреслять ваш вишуканий стиль. Квіткові композиції й картини «легкої» тематики допоможуть настроїтися на відпочинок. А виділивши невеликий куточок на кухні під зону відпочинку, де ви розташуєте невелику полицю із книгами й малюсінький диванчик, повністю переверне ваше подання про звичну кухонну обстановку.  

Погодитеся, просто прекрасні декоративні деталі в стилі романтики не можуть повністю взяти на себе відповідальність у створенні на кухні прекрасного й затишного куточка. Вирішити проблему може допомогти убудована побутова техніка. Перебуваючи за гарними дерев'яними фасадами кухонних меблів, вона не буде свої видом створювати дисонанс між романтичними деталями й звичним «наповненням» кухні.  

Саме дерев'яні меблі на кухні й буде однієї з основ романтики на кухні. Краще вибирати кухонні гарнітури зі світлого дерева, що дозволить наповнити кімнату новою енергією — енергією романтики. Але не забувайте й про те, що на кухні також важливий і декор вікна: романтичні фіранки в класичному поданні про кантрі стилі, як ніщо інше, підійде для вашої кухні.  
 
 

Будет Вам Полезно
Обновить, наконец-то, интерьер собственной кухни — мечта, пожалуй, большинства люд
На кухне человек проводит почти что треть своей жизни и от того, насколько гармонично
До вибору напольного покриття для кухні замовники й дизайнери підходять із великою
Если окинуть взглядом всю квартиру, то абсолютно все комнаты в ней имеют свою смысло