Новые Советы

2673

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2512

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
5954

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2861

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Кухня Романтика на кухні - про декорування

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Романтика на кухні - про декорування

Сучасні кухні усе більше походять на практично «бездушні» варіанти інтер'єра. Основна мета меблевих гарнітурів і побутової техніки - відповідати основній меті кухні, під якою мається на увазі готування їжі. Але ті, хто звик оточувати себе гарними й стильними предметами, хто любить перебувати в гармонії й теплі рідного вогнища, найчастіше вибирають романтичний інтер'єр на кухні

Особливість побудови романтичного інтер'єра на кухні полягає в бажанні передати гармонію відносин, тепло будинку й вишуканість, властивої миру романтики. Романтика на кухні дозволяє вдало сполучити в собі не тільки витонченість і височина обраного стилю, а також, що ще важливіше, дозволяє відпочивати тут тілом і душею.  

Але як же сполучити сучасне наповнення кухонь у вигляді самої різної побутової техніки й тепло домівки, гармонію й, головне, мир романтики на кухні? Насамперед проста романтика в будь-якому приміщенні виключає більшу завантаженість деталями, більше важливе місце тут займає сама естетическая краса декоративних елементів.  

Чудово підкреслять красу й щиросердечне тепло кухні, а заодно віднесуть у мир романтики, усілякі декоративні елементи, що підкреслюють цей особливий настрій. Керамічні статуетки або незвичайна форма свічники тільки підкреслять ваш вишуканий стиль. Квіткові композиції й картини «легкої» тематики допоможуть настроїтися на відпочинок. А виділивши невеликий куточок на кухні під зону відпочинку, де ви розташуєте невелику полицю із книгами й малюсінький диванчик, повністю переверне ваше подання про звичну кухонну обстановку.  

Погодитеся, просто прекрасні декоративні деталі в стилі романтики не можуть повністю взяти на себе відповідальність у створенні на кухні прекрасного й затишного куточка. Вирішити проблему може допомогти убудована побутова техніка. Перебуваючи за гарними дерев'яними фасадами кухонних меблів, вона не буде свої видом створювати дисонанс між романтичними деталями й звичним «наповненням» кухні.  

Саме дерев'яні меблі на кухні й буде однієї з основ романтики на кухні. Краще вибирати кухонні гарнітури зі світлого дерева, що дозволить наповнити кімнату новою енергією — енергією романтики. Але не забувайте й про те, що на кухні також важливий і декор вікна: романтичні фіранки в класичному поданні про кантрі стилі, як ніщо інше, підійде для вашої кухні.  
 
 

Будет Вам Полезно
  Изготовители кухонных гарнитуров, наконец, ответили на потребительский спрос, ка
На кухне любая хозяйка должна чувствоваться себя комфортно и уверенно, ведь данное п
Кухонные тележки — удобные и необходимые предметы обихода, которые помогают не то
Декоративная керамическая плитка сегодня все чаще используется для украшения интер