Новые Советы

2764

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2582

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6127

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2934

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Кухня Стіл-Трансформер своїми руками

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Стіл-Трансформер своїми руками

На кухні людин проводить майже що третина свого життя й від того, наскільки гармонійно продуманий дизайн даного приміщення, багато в чому залежить загальне враження й настрій від перебування на кухні. Сучасні кухонні гарнітури продумані до дрібних деталей таким чином, щоб все находящееся на кухні підкорялося бажанням і потребам хазяїв будинку.  

Сучасна людина бажає, щоб на його кухні були присутні гармонія, зручність і функціональність. Дані вимоги, у першу чергу, ставляться до меблів. Мова сьогодні піде про такий меблевий предмет, що легко сполучає всі перераховані вище умови, пропоновані людиною — про стіл-трансформере для кухні

Сам зміст даних кухонних меблів схований у його назві: такий стіл легко трансформується з однієї моделі стола в іншу, що відрізняється по розмірі й висоті. Звичайний на вид стіл одним рухом через пару секунд здатний перетворитися в справжній стіл для бенкетів.  

На маленькій кухні складно розмістити великий обідній стіл. Тому вибором більшості родин стають столи-трансформери, які легко підходять для маленьких кухонь. Приміром, невеликій родині вистачить звичайного стола, а коли в будинок прийдуть гості, вони зможуть швидко трансформувати стіл, збільшивши його в розмірі.  

За своєю формою стіл-трансоформер може бути прямокутним, квадратним і круглим. Прості моделі столів-трансформеров збільшуються в розмірі за рахунок захованої в столі додаткової панелі. Більше зроблені моделі можуть змінювати не тільки свою ширину, але й висоту.  

Крім традиційних дерев'яних столів-трансформеров у продажі є й скляні моделі. Стік матеріал більше «легкий» і «невагомий». Скляний стіл-трансформер добре вписується в інтер'єр будь-якої кухні, роблячи його набагато більше затишним і просторим.  

Посиденьки на кухні — улюблене заняття російських людей. Затишна й довірча атмосфера на кухні створюється не тільки стараннями й доброзичливим настоєм самих хазяїв, але й за допомогою зручних кухонних меблів. Улюбленим місцем відпочинку на кухні може стати стіл-трансформер, що, до речі, не складно зробити своїми руками.   
 

Будет Вам Полезно
Ремонт кухни - дело тонкое и достаточно скурпулезное. Не даром многие люди долгие год
Организуя кухонное пространство, мы всегда отталкиваемся от перечня тех предметов м
После того, как вы сделали ремонт на кухне, установили красивый кухонный гарнитур, по
Чистота на кухне — визитная карточка любой хозяйки. По тому, насколько тщательно х